SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Kolekcjonuj przyjemne chwile" - nowa promocja Banku BPH

W Banku BPH rusza promocja "Kolekcjonuj przyjemne chwile" dla osób korzystających z kart debetowych Maestro. Między 15 kwietnia a 31 maja klienci mogą zebrać kolekcję filiżanek.

W promocji mogą uczestniczyć pełnoletni posiadacze kart debetowych Maestro Banku BPH, którzy w czasie trwania promocji dokonają minimum 4 bezgotówkowych transakcji w punktach handlowo-usługowych na terenie Polski i zachowają potwierdzenia transakcji (wydruki z terminali).

Za 4 potwierdzenia klient otrzyma jedną z czterech filiżanek z owocową herbatą. Każdy uczestnik może brać udział w promocji wielokrotnie i odebrać wiele nagród, a tym samym zebrać kolekcję filiżanek zaprojektowaną specjalnie dla Banku i odwołującą się do kolorów jego identyfikacji wizualnej – czerwonego i czarnego.Po nagrody można się zgłaszać do 1 czerwca 2011 r. włącznie. Klienci mogą to zrobić osobiście, udając się do jednego z serwisów kredytowych Banku BPH zlokalizowanego na terenie wybranych sklepów Media Markt (lista sklepów na stronie www.kolekcja.bph.pl) i okazując 4 potwierdzenia transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą Maestro, wraz z tą kartą. Mogą również wypełnić formularz zamówienia nagrody i dołączyć do niego potwierdzenia transakcji, a następnie wysłać pod wskazany adres, jednak nie później niż 1 czerwca (decyduje data stempla pocztowego). Wzór formularza oraz adres wysyłkowy są dostępne w oddziałach banku, we wspomnianych serwisach kredytowych, a także na stronie www.kolekcja.bph.pl.

Bank BPH przygotował dla swoich klientów 4000 filiżanek. Promocja trwa od 15 kwietnia do 31 maja 2011 roku i jest wsparta kampanią (więcej na ten temat). Może się zakończyć wcześniej, jeśli pula nagród zostanie wyczerpana.

Dołącz do dyskusji: "Kolekcjonuj przyjemne chwile" - nowa promocja Banku BPH

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl