SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Komisja Europejska szuka agencji do kampanii w Polsce

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce szuka agencji, która zajmie się organizacją i przeprowadzeniem miejskiej kampanii outdoorowej - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.com Article

Jedną z wiodących inicjatyw Komisji Europejskiej w tym roku jest Nowy Europejski Bauhaus. Jest to projekt, którego podstawowe wartości to:  zrównoważony rozwój,  estetyka i integracja społeczna. To także wykorzystanie organicznych materiałów, niejednokrotnie pochodzących z recyklingu, do stworzenia nowoczesnych, ekologicznych i estetycznych rozwiązań urbanistycznych ekonomicznie i społecznie dostępnych dla obywateli.

W związku z tym organizowany jest konkurs plastyczny pt. „Zaprojektuj Europę od nowa – Nowy Europejski Bauhaus”,którego wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 15 października br.

KE w Polsce szuka agencji, która zrealizuje kampanię outdoorową promującą wyróżnione trzy prace (plakaty) w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz w Trójmieście.

Wybrana firmie będzie zobowiązana do złożenia wykazu minimum 3 usług świadczonych w dziedzinie, której dotyczy przetarg, zrealizowanych w okresie 3 lat przed upływem terminu składania ofert.

Firmy, które są zainteresowane udziałem w procedurze, proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 21 czerwca br. Pełna dokumentacja przetargowa zostanie udostępniona 22 czerwca br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Komisja Europejska szuka agencji do kampanii w Polsce

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Burak
Polecam Sigma Bis, wyklei te plakaty na stacjach Łorlenu za 30 rubli icz.
0 0
odpowiedź