SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Komunikacja Plus PR ma nowych ekspertów. Dołączyli Wojciech Wołk-Łaniewski, Kamila Loose, Katarzyna Duda oraz Anna Chorążak

Do zespołu tech&consumer Marcina Kuchno w agencji Komunikacja Plus PR dołączyło czterech nowych specjalistów: Wojciech Wołk-Łaniewski, Kamila Loose, Katarzyna Duda oraz Anna Chorążak.

Wojciech Wołk-Łaniewski, Kamila Loose, Katarzyna Duda oraz Anna Chorążak. Article

Wojciech Wołk-Łaniewski dołączył do K+PR w roli PR managera. Ma sześcioletnie doświadczenie w komunikacji projektów z obszaru kultury, motoryzacji, retailu oraz branży architektury wnętrz. Współpracował z takimi markami jak Carrefour, Empik, Lamborghini, Bentley, SEAT, Ceramika Paradyż czy Wydawnictwo Muza. Przed dołączeniem do K+PR pracował m.in. w agencjach MSL i Walk PR. Absolwent filozofii oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, tłumacz literatury anglojęzycznej.

Nowe ekspertki w Komunikacji Plus PR
 
Kamila Loose to doświadczona CSR Manager. Z branżą związana od 2010 roku, ale już dużo wcześniej prowadziła działania w obszarze wolontariatu pracowniczego w firmie z branży ubezpieczeniowej. Specjalizuje się głównie w działaniach w obszarze społecznym. Odpowiadała za działania CSR m.in. w Axa, Pracodawcach RP czy Polskiej Grupie Energetycznej. Współpracowała m.in. z firmami reprezentującymi najróżniejsze sektory, NGO-sami, administracją publiczną, koordynowała duże, multisektorowe projekty w obszarze CSR.
 
Katarzyna Duda wspiera K+PR w roli senior PR consultanta. W branży pracuje od 2016 roku. Specjalizuje się w projektach z obszaru PR-u produktowego i media relations. Doświadczenie zdobywała z klientami z różnych sektorów, m.in.: nowych technologii (Huawei CBG, Xiaomi), RTV/AGD (Hisense), mediów i rozrywki (CNN International), a także lifestyle (Victorinox). W ramach tych projektów prowadziła biuro prasowe, organizowała eventy dla mediów, aranżowała testy sprzętów czy koordynowała działania w zakresie influencer marketingu.

Anna Chorążak objęła stanowisko Junior PR consultanta. Swoją przygodę z branżą komunikacyjną rozpoczęła dwa lata temu. Obecnie pracę zawodową łączy ze studiami na kierunku Komunikacja i Media. Do tej pory odpowiadała m.in. za tworzenie contentu i planowanie komunikacji dla klientów agencji kreatywnej m.in. z branży nowoczesnych usług. Posiada doświadczenie w organizacji eventów, a także realizacji i prezentacji projektów CSR w związku z działalnością w międzynarodowej organizacji Enactus. Aktualnie prowadzi głównie działania z zakresu media relations dla klientów z sektora technologicznego.

Dział tech&consumer to część agencji Komunikacja Plus PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus. Do kompetencji zespołu w szczególności należą takie obszary jak Brand PR, B2C, influencer marketing oraz content marketing. Wśród klientów działu Tech&Consumer są m.in. Pyszne.pl, Betclic, Canon czy Somfy.

Dołącz do dyskusji: Komunikacja Plus PR ma nowych ekspertów. Dołączyli Wojciech Wołk-Łaniewski, Kamila Loose, Katarzyna Duda oraz Anna Chorążak

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl