SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kevin Mitnick, Atanas Raykov i Felix Oberholzer-Gee wśród prelegentów Business Insider Inside Trends w Warszawie

Na 18 i 19 października 2018 roku zapowiedziano w Warszawie pierwszą konferencję Inside Trends zorganizowaną przez serwis Business Insider Polska. Tematem wydarzenia będzie wpływ nowoczesnych technologii na takie dziedziny jak biznes, nauka czy medycyna, a wśród prelegentów znajdą się znany były haker Kevin Mitnick, AtanasRaykov, director business development w Viber oraz Felix Oberholzer-Gee odpowiedzialny w Harvard Business School za badania nad strategiami biznesowymi.

 

Wydarzenie zapowiedziane na 18 i 19 października br. w Warszawie w Centrum Praskim Koneser to pierwsza edycja konferencji Inside Trends organizowanej przez serwis Business Insider Polska.

W trakcie konferencji będą omawiane trendy na globalnym rynku. Według zapowiedzi w czasie spotkania eksperci opowiedzą, jak zmienia się współczesny świat finansów, mediów, nowych technologii, medycyny i zdrowia oraz czym będzie żył świat w kolejnych 2-3 latach. Inside Trends ma być jedną z najważniejszych imprez dotyczących trendów w biznesie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W konferencji ma wziąć udział około tysiąca osób ze świata biznesu, marketingu, nauki, mediów, którzy będą mieli szansę spotkać się w jednym miejscu i wymienić doświadczeniami.

Konferencja zostanie podzielona na 3 strefy tematyczne: Fintech, Life Science oraz Business 4.0. Wśród prelegentów mają się pojawić m.in. Kevin Mitnick, znany były haker i autor książek „Sztuka podstępu” oraz „Sztuka infiltracji”, Juraj Vaculik, współzałożyciel i CEO AeroMobil, spółki tworzącej latające samochody, AtanasRaykov, director business development w Viber oraz Felix Oberholzer-Gee odpowiedzialny w Harvard Business School za badania nad strategiami biznesowymi.

 

Dołącz do dyskusji: Kevin Mitnick, Atanas Raykov i Felix Oberholzer-Gee wśród prelegentów Business Insider Inside Trends w Warszawie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl