SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stacje Łukoil do maja zmienią się w Amic Energy

Trwa rebranding stacji paliwowych Łukoil w Polsce na Amic Energy. Będą to wspierać działania reklamowe przygotowana przez agencje Open Gate i Tribal Media.

Article

Zmiana oznakowania stacji Łukoil na Amic Energy jest prowadzona od początku br. W całym kraju działa 115 stacji, nowa identyfikacja jest już obecna na stacjach w Warszawie, Toruniu, Łodzi, Gdyni i Wrocławiu, a na przełomie marca i kwietnia zostanie wprowadzona na tych w Krakowie i Radomiu.

Firma Amic Energy Management zapowiedziała, że rebranding potrwa do końca maja.

Sieć stacji Łukoil w Polsce, na Litwie i w Łowie została przejęta przez Amic Energy Management, austriacki fundusz inwestycyjny, w 2016 roku. Już wtedy zapowiadano, że zmienią one oznaczenie na markę nowego właściciela. Tak samo stało się wcześniej na rynku ukraińskim.

Amic Energy Management wypowiedział już umowę dotyczącą korzystania z marki Łukoil w Polsce

Wprowadzenie marki Amic Energy w Polsce będą wspierać działania reklamowe, których najintensywniejszy etap zaplanowano na przełom czerwca i lipca. Będą obejmować radio, internet (m.in. social media) oraz outdoor.

Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Open Gate (pozyskała to zlecenie w konkursie ofert) we współpracy z Tribal Media (należącą do Grupy OMD).

Łukoil to kolejna marka stacji paliwowych, która w związku ze zmianą właścicielską znika z polskiego rynku. Od wiosny 2017 do wiosny ub.r. stacje Statoil zostały przemianowane na Circle K.

Dołącz do dyskusji: Stacje Łukoil do maja zmienią się w Amic Energy

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Polak
Prywatny fundusz, by zaciemnić powiązania z Ruskimi. Co ciekawe firma zajmuje się jedynie prowadzeniem stacji paliw w 4 krajach sąsiadujących z Rosją: Polsce, Ukrainie, Litwie i Łotwie. Przypadek?
odpowiedź
User
Daniel
Prywatny fundusz, by zaciemnić powiązania z Ruskimi. Co ciekawe firma zajmuje się jedynie prowadzeniem stacji paliw w 4 krajach sąsiadujących z Rosją: Polsce, Ukrainie, Litwie i Łotwie. Przypadek?

Tak, oczywiście, mamy tu do czynienia z wielkim spiskiem Rosji. Oraz z atakiem falami elektromagnetycznymi i chem-trails. Rebranding moim zdaniem udany, byłe stacje Lukoil wymagały już remontu i odświeżenia. Dla mnie i tak najważniejsze, żeby mieli paliwo tanie i wysokiej jakości.
odpowiedź
User
matt
hahah niepotrzebnie doszukujecie się jakiś teorii spiskowych związanych z Rosją, po co wszędzie wietrzyć spisek? :D
odpowiedź