SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Rachoń zniknął z Polskiego Radia 24 i Radia Opole

Dziennikarz TVP Info Michał Rachoń przestał współprowadzić dwa cykle publicystyczne w publicznym Radiu Opole. W ostatnim czasie Rachoń zniknął też z anteny Polskiego Radia 24.

Michał Rachoń współpracę z Radiem Opole zaczął w styczniu ub.r. Razem z publicystą „Sieci” Piotrem Cywińskim prowadzili co dwa tygodnie popołudniową audycję „Spięcie” oraz przygotowywali na zmianę cykl felietonów „Pole minowe”.

Od kilku tygodni obie audycje przygotowuje tylko Cywiński. - Pan Michał Rachoń w ostatnim czasie nie pojawiał się zbyt często na naszej antenie w związku z innymi swoimi zobowiązaniami - przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Cichoń, redaktor naczelny Radia Opole. Dodał, że umowa Rachonia z rozgłośnią obowiązuje do końca grudnia br.

 

Owe zobowiązania Michała Rachonia to przede wszystkim realizacja serialu dokumentalnego „Reset”, którego druga odsłona była emitowana od 22 sierpnia do 17 października (w TVP Info i TVP1 oglądało ją średnio 1,39 mln widzów).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W związku z realizacją „Resetu” Michał Rachoń ograniczył też współpracę z Polskim Radiem 24. Prowadził tam przede wszystkim wywiady w paśmie przedpołudniowym, a wcześniej w porannym. Po zakończeniu emisji serialu nie wrócił na antenę rozgłośni.

Rachoń w rozmowie z Wirtualnemedia.pl nie chciał komentować swojej nieobecności w Radiu Opole i Polskim Radiu 24, odesłał nas do obu nadawców.

Michał Rachoń od 8 lat w TVP Info

Od początku 2016 roku Michał Rachoń jest związany z Telewizją Polską. Przez lata był w gronie gospodarzy „Minęła 20” i „Woronicza 17”, natomiast od połowy 2019 roku prowadzi przede wszystkim poranne programy „Jedziemy” i „Jedziemy dalej”. Rachoń od lat współpracował też, jako felietonista, z „Gazetą Polską”.

Czytaj też: W widowni „Jedziemy” dominują emeryci i osoby z wykształceniem podstawowym

Według badania Radio Track od sierpnia do października br. Polskie Radio miało 1,3 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 1 proc. rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Michał Rachoń zniknął z Polskiego Radia 24 i Radia Opole

46 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
walter
Wrócił tam skąd został przywieziony w klatce z egzotycznymi okazami -- z Madagaskaru
60 22
odpowiedź
User
Marcin a19
Szczury uciekają, bardzo dobrze
53 26
odpowiedź
User
asd
On już jedzie dwukolka do zakładów mięsnych...
28 21
odpowiedź