SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Eurozet bez szefa stacji muzycznych. Odchodzi Piotr Jaroszewski

Z Grupą Eurozet (Agora) żegna się Piotr Jaroszewski, dyrektor zarządzający stacji muzycznych. Jego obowiązki przejmą Krzysztof Janur i Adam Fijałkowski.

Piotr JaroszewskiArticle

Piotr Jaroszewski został dyrektorem zarządzającym obszaru stacji muzycznych w marcu br., krótko po przejęciu przez Agorę kontrolnego pakietu udziałów Eurozetu. Nadzorował działalność stacji Radio ZET, Radio Złote Przeboje, Antyradio, Meloradio, Radio Pogoda, Radio Plus, Rock Radio i Chillizet.

Teraz Jaroszewski żegna się z nadawcą. - Obowiązki dyrektora zarządzającego obszarem stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory będzie pełnił Krzysztof Janur, który jednoczenie pozostaje dyrektorem muzycznym Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia. Z kolei w Eurozecie obszarem tym będzie bezpośrednio zarządzał Adam Fijałkowski, wiceprezes i dyrektor programowy Grupy Eurozet - przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Anna Marucha, p.o. rzeczniczki prasowej Agory.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Piotr Jaroszewski z Grupą Radiową Agory był związany od początku 2015 roku. Początkowo jako pełnomocnik zarządu odpowiadał za projekty specjalne, wiosną 2015 roku zaczął zarządzać zespołem przejętej przez Agorę krakowskiej rozgłośni KRK FM, a jesienią 2015 roku został dyrektorem wszystkich stacji muzycznych firmy.

Wcześniej Jaroszewski pracował w Grupie Radiowej Agory od jesieni 2009 do końca 2012 roku jako dyrektor programowym Radia Złote Przeboje. W latach 2013-2014 był zastępcą dyrektora programowego RMF FM, a w latach 1994-2009 pracował w Radiu ZET, m.in. jako dyrektor anteny.

W drugim kwartale br. grupa kapitałowa Agora osiągnęła wzrost przychodów o 24,9 proc. do 326,9 mln zł, a po przejęciu kontrolnego pakietu Eurozetu jej wpływy reklamowe poszły w górę o 40 proc. Firma drugi kwartał z rzędu zanotowała dodatnią rentowność netto, w całym półroczu jej zysk netto wyniósł 47,2 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Grupa Eurozet bez szefa stacji muzycznych. Odchodzi Piotr Jaroszewski

72 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
F jal
Nosił PJ razy kilka
odpowiedź
User
DAT Target Practice
Nosił PJ razy kilka

... wynieśli i PJ-a. Zresztą powinni oni coś zrobić z playlistą w Antyradiu, bo jest to kompletna tragedia - nowości konkretnych brak, konkretnego metalu nie ma, jednym słowem mówiąc: niczego nie ma. Jak tak dalej pójdzie, to Eska Rock wciągnie ich nosem.
odpowiedź
User
kinia
a może by tak redakcja zainteresowała się powodami tego rozstania...
odpowiedź