SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Rozmowa polityczna”, „Kultura do kwadratu” i „Prawy do lewego. Lewy do prawego” znikają z Polsat News 2

Od poniedziałku 25 czerwca br. w ramówce Polsat News 2 zabraknie premierowych odcinków programów „Prawy do lewego. Lewy do prawego”, „Kultura do kwadratu”, „Rozmowa polityczna” i „Fajka pokoju”. Stacja będzie emitować powtórki i transmisje konferencji prasowych.

Article

Zmiany w ramówce są związane z planowanym przekształceniem Polsat News 2 w kanał o innym charakterze. Telewizja Polsat już nad tym pracuje, a usunięcie programów publicystycznych jest pierwszym krokiem do wprowadzenia zmian.

Z anteny Polsat News 2 od 25 czerwca znikają programy: „Rozmowa polityczna” prowadzona przez Dominikę Długosz, „Prawy do lewego. Lewy do prawego” Mariusza Ziomeckiego i Witolda Jurasza, a także „Kultura do kwadratu” Anny Sańczuk i Macieja Ulewicza, „Wysokie C” Małgorzaty Ziętkiewicz oraz „Fajka pokoju” Jolanty Fajkowskiej.

Niektóre programy - np. „To był dzień na świecie” Grzegorza Dobieckiego i Jana Mikruty czy „W bliskim planie” Alicji Resich-Modlińskiej - przeniesiono do Polsat News.

Dopóki kanał nie zostanie przekształcony, widzowie będą oglądać powtórki programów z anteny Polsat News, m.in. „Skandalistów”, „Interwencji”, „Tak czy nie?” i „Państwa w państwie”. W ciągu dnia Polsat News 2 będzie transmitował konferencje prasowe oraz prace komisji śledczej ds. Amber Gold i komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w Warszawie.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w maju br. udział Polsat News 2 w rynku telewizyjnym wyniósł 0,13 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Rozmowa polityczna”, „Kultura do kwadratu” i „Prawy do lewego. Lewy do prawego” znikają z Polsat News 2

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dominobb
Ogromna szkoda - program "Prawy do lewego" to był jeden z najambitniejszych programów publicystycznych w TV.
38 9
odpowiedź
User
Gost
Dokładnie, spokojne i wyważone dyskusje, nie ma takiego programu w innych stacjach. Duża strata. Może przeniosą do Polsat News z emisja choćby raz czy dwa razy w tygodniu.
23 10
odpowiedź
User
Babcia Mówi
Z całego tekstu najważniejsze info to to, że będzie kolejny kanał emitujący komisje kandydatki Wasserman i komisję kandydata Jakiego. Po wyborach, być może zacznie się przekształcanie.
Hołd lenny właścicieli telewizji zaiste ogromy.

A programów publicystycznych szkoda. Były na wysokim poziomie i różnorodne. Szkoda tym bardziej, że Dorota niczego nie wymyśli, nigdy nie była dobra w zarządzaniu ludźmi.
30 11
odpowiedź
User
lew
straszna szkoda, kolejny odcinek dobrej zmiany, ciekawe czym postraszyli wałaściciela
29 12
odpowiedź
User
Ted
Te programy broniły masowy obraz Polsatu. Wyważone bez sporów i przerw publicystyka i kultura. I jeszcze „Pociąg do polityki” to były programy z pomysłem i na poziomie. Brak takich w dziś.tv.
26 10
odpowiedź