SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Koniec serialu „Willow”

Mimo że serial „Willow” Disney+ nie dostał zamówienia na drugi sezon, jego twórca - Jon Kasdan - mówi, że kolejne odcinki powstaną, ale nie w najbliższej przyszłości. Kto ma ostatnie słowo w tej sprawie?

„Willow”, Disney+Article

Odnosząc się do doniesień prasowych, że serial Disney + został „anulowany” po jednym sezonie, Jon Kasdan odparł w serii tweetów: „Jestem przekonany, że ani ja, ani ludzie z Lucasfilm nie scharakteryzowaliby tego w ten sposób”. Zamiast tego mówi: „Prawda jest mniej efektowna” — w zeszłym tygodniu główna obsada została zwolniona z obowiązujących umów tak, aby aktorzy mogli zająć się inną pracą w najbliższym czasie.

Oświadczenie twórcy

Jak zauważył Kasdan „z powodu sił znacznie większych i bardziej skomplikowanych, niż kiedykolwiek byłbym w stanie zrozumieć, produkcja programów strumieniowych zwalnia w całej branży. A serial »Willow« nie wznowi kręcenia nowych odcinków w ciągu najbliższych 12 miesięcy”.

Kasdan powiedział, że on i jego zespół kreatywny już „opracowali i napisali to, co, mamy nadzieję, będzie zabawnym, bogatszym, mroczniejszym i lepszym tomem II… o pragnieniu odwagi, akceptacji oraz komedii i pięknie, które można znaleźć nawet w najciemniejszych miejscach”.

„Czy przechodzimy do fazy przedprodukcyjnej [w sezonie 2]? Nie teraz” – przyznał. „Czy to znaczy, że nigdy nam się to nie uda? Absolutnie nie”.

Kasdan dalej podawał przykłady seriali, takich jak „Curb Your Enthusiasm”, „Atlanta”, „Party Down” i oczywiście sam film fabularny „Willow” z 1988 roku jako produkcje, które wznowiły opowiadanie swoich historii po wieloletnich przerwach.

„Być może jedyną rzeczą, w której Hollywood zawsze było świetne… jest zaspokajanie apetytów swoich konsumentów” – powiedział. „I mam całkowitą pewność, że jeśli apetyt na »Willow« nie ustąpi, Disney, Lucasfilm i ta niesamowita obsada i ekipa go dla Was zaspokoją”.

Serial „Willow” dostępny jest na platformie Disney+.

Dołącz do dyskusji: Koniec serialu „Willow”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kolis
Produkcja programów strumieniowych nie zwalnia. Tylko Disney HBO przeinwestowali i anulują to co jest nie rentowne. Czyli większość drogich produkcji.
odpowiedź
User
a
Produkcja programów strumieniowych nie zwalnia. Tylko Disney HBO przeinwestowali i anulują to co jest nie rentowne. Czyli większość drogich produkcji.


to nie była produkcja droga tylko przede wszystkim PRODUKCJA Z PUPY....
odpowiedź