SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Seriale „Westworld” i „Nierealne”, usunięte z HBO Max, znalazły nowe platformy na rynku amerykańskim

Z platformy HBO Max zniknęły seriale „Westworld”, „Nierealne” i „Wychowane przez wilki”. Okazuje się, że widownia amerykańska będzie mogła oglądać je na innych platformach.

 

W grudniu ub.r. informowaliśmy, że HBO Max kasuje seriale, ale także usuwa je ze swojej biblioteki. Serial „Minx” został skasowany, mimo że powstał już drugi sezon, a później okazało się, że Warner Bros Discovery konsekwentnie usuwa z oferty HBO Max te seriale, które nie otrzymały zamówienia na kolejne sezony.

Zamiast tego tworzy nowy pakiet seriali i programów, aby uzyskać licencję na zewnętrzne kanały FAST stanowiące połączenie telewizji i platform VOD. „Wychowane przez wilki” oraz „Miłość ponad czasem”, to kolejne ofiary wielkich zmian w firmie.

Hity HBO znikają z biblioteki serwisu

„Westworld”, to wyprodukowany przez Warner Bros serial telewizyjny swego czasu cieszący się wielką popularnością wśród widzów, a mimo to w grudniu, jak ujawnił serwis Deadline, znalazł się na liście programów do usunięcia, tuż obok serialu „Nierealne”.

Okazało się, że platformy Roku i Tubi będą miejscem, w którym amerykańscy widzowie będą mogli oglądać „Westworld”, „Wychowane przez wilki”, „Nierealne” i inne produkcje Warner Bros. Discovery, które zostały niedawno usunięte z biblioteki HBO Max. Platformy te, w ramach umowy na wyłączność obejmującej setki seriali telewizyjnych i filmów z portfolio WBD, będą udostępniać je w swojej ofercie.

Oferta platform Roku i Tubi

Umowy na wyłączność Warner Bros. Discovery z Roku i Tubi obejmują wszystkie sezony „Westworld”, „Wychowanych przez wilki”, „Nierealnych”, „Time Traveller’s Wife”, „Finding Magic Mike”, „Head of the Class”, „Legendary” i „F-Boy Island”.

„Pokolenie” i „Nierealne” z nową emisją

Platforma Tubi nabyła również wyłączne prawa do serialu dla nastolatków „Pokolenie” HBO Max, którego udostępnianie rozpoczęła 1 lutego br.

Obie umowy obejmują również wszystkie 12 odcinków serialu „Nierealne” w tym finałową szóstkę, która nigdy nie była emitowana przez HBO, ani udostępniana na platformie HBO Max.

Zewnętrzne kanały FAST

Obie usługi FAST będą oferować setki seriali telewizyjnych i filmów innych marek z portfolio WBD, takich jak Discovery Channel, HGTV, Food Network i TLC. Obejmuje to „Cake Boss”, „My Cat from Hell”, „Breaking Amish”, „Caribbean Life”, „How It's Made”, „Paranormal Lockdown”, „The Tomorrow People”, „My Five Wives”.

Dołącz do dyskusji: Seriale „Westworld” i „Nierealne”, usunięte z HBO Max, znalazły nowe platformy na rynku amerykańskim

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl