SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konkurs dla dziennikarzy

III edycję konkursu dla dziennikarzy poruszających w swoich publikacjach problematykę prawa i praworządności

Redakcja "Gazety Prawnej", we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie oraz Izbą Notarialną w Warszawie, organizuje III edycję konkursu dla dziennikarzy poruszających w swoich publikacjach  problematykę prawa i praworządności.

Konkurs ma na celu popularyzowanie problematyki prawa i praworządności, zwalczanie zjawisk patologicznych w życiu publicznym i gospodarczym, inspirowanie mediów do podejmowania tych zagadnień, a także promowanie autorów podejmujących kompetentnie w mediach problematykę prawną. Konkurs wyłoni laureatów spośród autorów publikacji prasowych, radiowych i telewizyjnych, upowszechniających w danym roku w sposób rzetelny - w różnorodnych formach dziennikarskich - tematykę prawa i praworządności oraz przedstawiających właściwie instytucje prawne.

W konkursie mogą brać udział prace opublikowane między 1.01.2004 roku a 31.12.2004 roku. Należy je przesłać na adres Redakcji "Gazety Prawnej" do  15 marca 2005 r. ("Gazeta Prawna", ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa z dopiskiem "Konkurs dla dziennikarzy"). Prace mogą być przesyłane w formie drukowanej, na dyskietkach, kasetach audio, płytach kompaktowych lub kasetach VHS. Każda praca musi posiadać potwierdzenie wydawcy lub nadawcy o wydrukowaniu lub wyemitowaniu jej w terminie między 1.01.2004 a 31.12.2004 roku.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną nie później niż 15 maja 2005 r. na łamach "Gazety Prawnej".

Na laureatów czekają nagrody pieniężne - główna w wysokości 5000 złotych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konkurs dla dziennikarzy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl