SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

8. edycja konkursu fotograficznego National Geographic i Cyfrowego Polsatu

Od 20 sierpnia do 30 września br. kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat organizują ósmą edycję tzw. Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego.

Article

W tym roku prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: „Dziki instynkt”, „Ludzie i ich pasje”, „Świat w obiektywie” oraz „Ruch i akcja”, za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na stronie Cyfrowego Polsatu www.cyfrowypolsat.pl, i National Geographic konkurs.natgeotv.com.

Konkurs składa się z sześciu tygodniowych etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodać dowolną liczbę zdjęć. Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikację konkursową. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Szansę na udział w ścisłym finale będą mieli wszyscy uczestnicy. Zwycięzców, niezależnie od wyników głosowań internetowych, wybierze jury.

Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane nagrody finałowe, zaś wyróżnione zdjęcia, przez nich wykonane, zostaną opublikowane w kalendarzu na 2019 rok. Dla dwunastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe.

Średni udział National Geographic w ub.r. wyniósł 0,31 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 8. edycja konkursu fotograficznego National Geographic i Cyfrowego Polsatu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl