SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konkurs Łaciatego rostrzygnięty

"Znowu Woda. Przepraszamy" - pod takim hasłem odbyła się ogólnopolska promocja mleka Łaciate

"Znowu Woda. Przepraszamy" - pod takim hasłem odbyła się ogólnopolska promocja mleka Łaciate, zorganizowana przez producenta mleka - Spółdzielnię Mleczarską "Mlekpol" z Grajewa. Promocja obejmowała mleko Łaciate w opakowaniach promocyjnych o pojemności 0,5l, 1l i 1,5 l, zawierających informację o konkursie i nagrodach oraz opatrzonych hasłem „Znowu woda. Przepraszamy”.

4444 opakowania promocyjne zamiast mleka zawierały wodę zdatną do picia bez przegotowania i dawały możliwość otrzymania jednej z czterech nagród rzeczowych (dwóch łaciatych garbusów Volkswagen Beetle 1.6 oraz dwie łaciate lodówki marki Smeg lub jednego z 4440 łaciatych upominków promocyjnych (220 serwisów do kawy, 220 zestawów domatora czyli łaciatego szlafroka i kapci w kształcie krowy oraz 4000 kubków).

Warunkiem koniecznym do otrzymania prezentu był zakup promocyjnego opakowania, w którym znajdowała się woda oraz połączenie telefoniczne ze specjalną infolinią i poprawna odpowiedź na krótkie pytanie dotyczące wyrobów Mlekpolu.

Wszystkie nagrody rzeczowe przypadły panom. Samochód Volkswagen Beetle 1.6 wygrał pan Dariusz Rymarowicz z Sopotu. Szczęśliwym posiadaczem drugiego garbusa Volkswagen Beetle 1.6 został pan Wojciech Żbikowski z Olecka. Natomiast lodówki otrzymali panowie Leszek Laskowski z Białegostoku i Jerzy Dziekoński z Ełku.

Promocja zaplanowana na 3 miesiące (od 1 stycznia do 31 marca 20003 roku) została przedłużona do wyczerpania nagród przeznaczonych do rozdania w konkursie. Do 13 kwietnia 2003 roku zgłosiło się 3481 zwycięzców.

Konkurs "Znowu woda” podobnie jak poprzednia edycja promocji mleka Łaciate, w której wygrywały opakowania zawierające wodę oraz promocja śmietanki, w której szczęśliwe opakowania zawierały śmietankę w kolorze różowym miał spopularyzować wyroby produkowane przez Spółdzielnię Mleczarską Mlekpol i zachęcić do wyboru łaciatych produktów.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konkurs Łaciatego rostrzygnięty

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl