SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konrad Szałkiewicz na czele zarządu Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej

Konrad Szałkiewicz, dyrektor generalny Herbalife Nutrition, został nowym przewodniczącym zarządu Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Zastąpił Ewę Kudlińską-Pyrz, dyrektor generalną Mary Kay Polska.

Konrad Szałkiewicz Article

Zmiany w zarządzie przegłosowano na walnym zebraniu członków Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Funkcję przewodniczącego zarządu objął Konrad Szałkiewicz, dyrektor generalny Herbalife Nutrition. Przez ostatnich sześć lat sprawowała ją Ewa Kudlińska – Pyrz, która nadal pozostaje w zarządzie organizacji. Marcin Kłodkiewicz z Amway został wybrany zastępcą przewodniczącego. Członkami zarządu są natomiast Barbara Goździkowska (Avon), Beata Pawłowska (Oriflame) i Janusz Potoczny (Vorwerk).

- Jestem przekonany, że wybór Konrada Szałkiewicza to dobry prognostyk dla Stowarzyszenia i całej branży. Szałkiewicz to skuteczny menedżer i lider, który łączy wieloletnie doświadczenie w branży Sprzedaży Bezpośredniej zdobyte w największych globalnych firmach reprezentujących ten sektor. To specjalista i praktyk biznesowy w obszarach zarządzania, sprzedaży, komunikacji i rozwoju osobistego – dodaje Mirosław Luboń, Dyrektor Generalny PSSB.

Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej działa od 1994 roku i grupuje kilkadziesiąt przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż bezpośrednią na terenie Polski oraz firmy spoza branży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konrad Szałkiewicz na czele zarządu Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl