SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Konto dla gracza w Banku Pekao S.A. z kartą do konta z wizerunkiem gamingowym oraz 300 zł na start

Bank Pekao wprowadza do swojej oferty nowe karty do konta z wizerunkami gamingowymi - do wyboru jest aż 15 grafik. Bonus czeka też za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Article

W nowej ofercie Banku Pekao dostępne jest konto dla gracza z możliwością zamówienia karty z wizerunkiem gamingowym. Klient, który otworzy Konto Przekorzystne, może wybrać wizerunek karty Mastercard do konta z dostępnych aż 15 grafik gamingowych,  spersonalizowanych dla różnych grup odbiorców.

– Stawiając na innowacje, nie można przejść obojętnie obok tego sektora – gaming w Polsce podąża za globalnymi trendami i jest to bardzo angażujące hobby. Odpowiadając na potrzeby młodych – bank powinien być obecny w tym obszarze rynku i wspierać swoich klientów w rozwoju ich pasji. Patrząc przez pryzmat wydatków, gracze podchodzą do zakupów gier z większą dozą ostrożności. Deklarują, że gry są drogie, dlatego ich zakup wymaga oszczędzania. Często rezygnują z zakupu nowości i czekają, aż gra będzie tańsza. Chętnie łapią okazje, przyjmują wszelkie nadprogramowe środki finansowe (jak vouchery, dostępy do platform z grami, itp.), które umożliwiają zakup pożądanej gry – powiedział Tomasz Molenda, Dyrektor Biura, Departament Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych, Banku Pekao S.A. – Bank Pekao przygotował dla takich pasjonatów specjalną promocję, która ze względu na szeroką ofertę dostępnych w programie nagród i rozwiązań, jest atrakcyjna dla każdego pokolenia graczy - dodaje Molenda.

Oprócz korzyści płynących z posiadania konta i karty z wizerunkiem gamingowym, klient może otrzymać nagrody o łącznej wartości do nawet 300 zł. Na początek 50 zł klient może zyskać za samo otwarcie Konta Przekorzystnego na selfie z kartą do konta. Kolejne 150 zł może otrzymać po spełnieniu prostych warunków, czyli dokonaniu minimum 5 transakcji kartą lub aplikacją PeoPay oraz minimum 1 logowaniu do aplikacji PeoPay w każdym z trzech pierwszych miesięcy od otwarcia konta. Promocja 200 zł na selfie trwa do 09.01.2023 r.

Bonus za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile

Dodatkowo po przystąpieniu do programu Mastercard Bezcenne Chwile, klient może zyskać 8 000 pkt, które następnie może wymienić na nagrody gamingowe o wartości 100 zł, np. na doładowanie do PlayStation Store, Xbox czy Steam i wiele innych. Aby otrzymać punkty wystarczy w okresie 30 dni od zapisania się do programu wykonać min. 5 transakcji kartą do konta na dowolną kwotę. Promocja trwa do 07.02.2023 r.

Jak można zapisać się do programu Mastercard Bezcenne Chwile?  Wystarczy w aplikacji PeoPay lub bankowości elektronicznej Pekao24 wejść w zakładkę „Dla Ciebie”, następnie w „Bonusy” i kliknąć „Zapisz się”. Punkty zostaną naliczone na konto w programie Mastercard Bezcenne Chwile po otrzymaniu przez klienta kodu przekazanego w wiadomości Pekao24 lub aplikacji PeoPay. Kod będzie ważny 30 dni od otrzymania wiadomości. Punkty zostaną naliczone w ciągu 2 dni roboczych od momentu wpisania kodu na stronie bezcennechwile.pl i będą ważne przez 6 miesięcy od daty naliczenia na konto w programie.

Dołącz do dyskusji: Konto dla gracza w Banku Pekao S.A. z kartą do konta z wizerunkiem gamingowym oraz 300 zł na start

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl