SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Konto firmowe "na selfie" w Banku Pekao. Do 600 zł premii w promocji

Bank Pekao wdrożył krótki proces otwierania konta online dla mikroprzedsiębiorców, bez konieczności wizyty w oddziale. Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mogą otworzyć rachunek firmowy zdalnie, na swoim komputerze przez "selfie" i dodatkowo w ramach promocji otrzymać do 600 zł premii.

Article

Weryfikacja tożsamości zostaje przeprowadzona online, przez wykonanie własnego zdjęcia "selfie" i zdjęcia dowodu osobistego, które należy przesłać za pomocą kamery internetowej.

Usługa jest dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. W trakcie procesu zakładania konta klient może wybrać dodatkowe produkty i usługi, np. kartę debetową, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm, aplikację mobilną PeoPay czy rachunki pomocnicze. Może wysłać wniosek online i zawrzeć umowę z bankiem zdalnie.

We wniosku zminimalizowano liczbę pól niezbędnych do wypełnienia. Po podaniu NIP-u przedsiębiorcy dane jego działalności gospodarczej zaciągają się z CEIDG automatycznie.

Dodatkowo przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na otwarcie konta (w dowolny sposób) i skorzystanie z produktów Pekao, mogą zyskać do 600 zł w ramach promocji "600 zł na dobry start z Pekao", w tym 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes (pod warunkiem wykonania w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku przelewów do ZUS na kwotę minimum 100 zł miesięcznie, minimum jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 100 zł kartą debetową wydaną do nowo otwartego rachunku oraz jednego przelewu przez aplikację PeoPay na kwotę min. 100 zł), 200 zł za umowę o terminal płatniczy (warunek: przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu od otwarcia rachunku klient będzie przyjmował płatności w terminalu na minimum 500 zł miesięcznie) oraz 200 zł za skorzystanie z kredytu, pożyczki lub karty kredytowej (warunek: w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu od otwarcia rachunku klient weźmie kredyt, pożyczkę lub karty kredytowe na kwotę minimum 5000 zł).

- To duża innowacja i kolejny dowód wkraczania naszego banku w cyfrowy świat. Wiemy, że dla mikroprzedsiebiorców ważny jest czas i minimum formalności. Dlatego czas otwarcia produktów firmowych w Pekao skrócono do 10 minut. Nowy proces został bardzo dobrze przyjęty przez klientów i doradców bankowych. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających mikroprzedsiebiorców - informuje Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w pionie bankowości detalicznej Banku Pekao S.A.

Dołącz do dyskusji: Konto firmowe "na selfie" w Banku Pekao. Do 600 zł premii w promocji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl