SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Kontrwywiad' RMF FM na żywo w Interia.pl

Codziennie na stronach serwisu Fakty w Interia.pl można oglądać transmisję na żywo "Kontrwywiadu" - porannej audycji radia RMF FM. Jest to kolejne działanie mające zacieśnić współpracę w ramach grupy Bauer.

'Kontrwywiad' RMF FM na żywo w Interia.pl

Użytkownicy serwisu Fakty w Interia.pl, dzięki uruchomionej wraz z początkiem września współpracy pomiędzy portalem i RMF FM, mogą codziennie, od poniedziałku do piątku, nie tylko wysłuchać, ale i zobaczyć na żywo "Kontrwywiad" nadawany ze studia RMF FM w Warszawie. Na stronach serwisu www.fakty.interia.pl tradycyjnie pojawiać się będzie także tekst z zapisem rozmowy przeprowadzanej danego dnia z wybranym gościem "Kontrwywiadu".

- Transmisja "Kontrwywiadu" na stronach Interia.pl to jeden z wielu przykładów współpracy w ramach grupy Bauer. Nie wszystkie efekty wspólnych działań są od razu widoczne na zewnątrz, nie zawsze chodzi bowiem o ich spektakularność - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Artur Potocki, wiceprezes Interia.pl. - Większy nacisk kładziemy na wzajemne wsparcie redakcyjne czy promocyjne, odczuwane przez nas na co dzień oraz wspólne realizacje nowych projektów, których efekty będą widoczne już wkrótce - dodaje.

Nie po raz pierwszy Interia.pl współpracuje z RMF FM. 20 sierpnia przy wsparciu promocyjnym oraz z wykorzystaniem infrastruktury Interia.pl fani U2 mogli na żywo wysłuchać koncertu tej grupy ze stadionu Don Valley w Sheffield w internetowej stacji RMF Rock na www.miastomuzyki.pl. Jak podają przedstawiciele stacji, koncertu wysłuchało 25 tys. słuchaczy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Kontrwywiad' RMF FM na żywo w Interia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl