SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kosmonauta Mirosław Hermaszewski reklamuje internet Tooway

Rozpoczęła się kampania reklamowa internetu satelitarnego Tooway (oferowanego przez Eutelsat Broadband) z udziałem słynnego kosmonauty Mirosława Hermaszewskiego. Akcję przygotowały agencja Plej i dom mediowy Codemedia.

Article

W reklamach internetu Tooway Mirosław Hermaszewski, jedyny polski kosmonauta, który w latach 70. odbył lot w kosmos, przekonuje, że ta usługa jest dostępna niezależnie od lokalizacji, nawet tam gdzie brakuje infrastruktury szerokopasmowej czy zasięgu mobilnego. Ponadto zapewnia stabilne, szybkie połączenie, a kosztuje od 49 zł miesięcznie.

- Fundamentem naszych rozwiązań z jednej strony są zaawansowane sposoby satelitarnego przekazu sygnału, z drugiej zaś - jakość oraz unikalny, nieograniczony zasięg. Dzięki usługom Tooway kosmiczne technologie znajdują szerokie zastosowanie wśród użytkowników, którzy - w odróżnieniu od Mirosława Hermaszewskiego - nie mogli być w kosmosie - opisuje koncepcję kampanii Daniel Zadrożny, dyrektor regionalny Eutelsat Broadband w Polsce. Współpraca z Hermaszewskim została zaplanowana długoterminowo.

Obecna kampania jest prowadzona w radiu, prasie, internecie i na outdoorze. Obejmuje województwo warmińsko-mazurskie, lubelskie i małopolskie. Potrwa do końca lipca.

>>> Oglądaj najciekawsze spoty reklamowe na tv.wirtualnemedia.pl

Kreacją reklam zajęła się agencja Plej, a zakupem mediów - dom mediowy Codemedia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kosmonauta Mirosław Hermaszewski reklamuje internet Tooway

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl