SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Krakus - Godne Dzieciństwo

Dwa spoty reklamowe emitowane od 9 do 31 października na antenach TVP (1,2,3) będą stanowić wsparcie medialne dla nowej ogólnopolskiej akcji społecznej

Wraz z początkiem roku szkolnego 2004/2005 ruszyła akcja "Godne dzieciństwo" organizowana wspólnie przez Sieć Partnerów, program marketingu społecznego Polskiego Czerwonego Krzyża, wraz z firmami partnerskimi, w tym marką Krakus.

Przez cały rok szkolny najbardziej potrzebujące dzieci z całej Polski będą objęte programem dożywiania.

To kolejny program, w którym Krakus - marka silnie zaangażowana w działania prospołeczne - uczestniczy jako Partner Polskiego Czerwonego Krzyża. Mamy już za sobą kilka wspólnych akcji z PCK - mówi Lidia Zalewska, Kierownik ds. Public Relations Grupy Animex, producenta wyrobów marki Krakus - Wszystkie przyniosły wymierny efekt, a nasza pomoc trafiła tam, gdzie powinna - do najbardziej potrzebujących.

W ramach bożonarodzeniowej akcji "Podzielmy się radością Świąt" w 2003 roku Krakus ufundował paczki żywnościowe najbardziej potrzebującym. Następnie od wiosny do jesieni bieżącego roku Krakus finansował codzienne obiady setce dzieci w szkole podstawowej w Świdwinie (woj. zachodniopomorskie) i przygotowywał paczki żywnościowe dla kolejnych stu uczniów tej szkoły.

Pomoc w ramach nowej akcji trafiać będzie do 5615 uczniów w całej Polsce. Mamy nadzieję, że "Godne dzieciństwo" to początek łańcuszka dobrej woli - dodaje Zalewska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Krakus - Godne Dzieciństwo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl