SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kredyt „na wydatki małe i duże” w promocji Kredyt Banku

Kredyt Bank rozpoczyna wiosenną promocję kredytu gotówkowego i celowego. Wspiera to kampania reklamowa przygotowana przez firmy Just i Starcom.

Kredyt „na wydatki małe i duże” w promocji Kredyt Banku

Promocja kredytu gotówkowego w Kredyt Banku obejmuje niższe oprocentowanie dla tych klientów, którzy skorzystają z bezpłatnej karty kredytowej i będą nią dokonywać transakcji o wartości minimum 100 zł miesięcznie. A jeśli skorzystają z jednego z oferowanych ubezpieczeń, bank nie pobierze prowizji za udzielenie pożyczki. Natomiast jeżeli osoba, która zaciągnie kredyt celowy, w ciągu trzech miesięcy dostarczy fakturę za zakup lub usługę, na którą przeznaczyła minimum 70 proc. pożyczonej kwoty, bank obniży oprocentowanie kredytu od 3 do 3,5 punktu proc.


Promocję - zaplanowaną do końca maja - wspiera kampania reklamowa pod hasłem „Wiosenny kredyt gotówkowy na wydatki małe i duże”. Będzie ona prowadzona w internecie (bannery m.in. na stronach internetowych związanych z wybranymi celami kredytu, takimi jak zakup samochodu, remont i wyposażenie mieszkania czy wakacje, reklamy w wyszukiwarkach, e-mailing) radiu, na outdoorze (reklamy na autobusach miejskich) oraz w formie materiałów BTL i marketingu bezpośredniego. Kreację kampanii przygotowała agencja Just, a media zaplanował dom mediowy Starcom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kredyt „na wydatki małe i duże” w promocji Kredyt Banku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl