SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Chomicki, Romanowski, Prażnowska-Jachowicz, Celmer, Szurek i Jaszke w IQS

Do zespołu IQS dołączył Krzysztof Chomicki, który zajmie nowo utworzone stanowisko dyrektora procesów i data. Agencja badawcza zatrudniła również kilkuosobowy zespół analityczno-programistyczny w obszarze data, w którym znaleźli się Michał Romanowski, Amelia Prażnowska-Jachowicz, Mariusz Celmer, Mikołaj Szurek i Piotr Jaszke.

Article

Krzysztof Chomicki z branżą związany jest od ponad 20 lat, posiada doświadczenie w prowadzeniu zespołów analiz i wsparcia w agencjach badawczych. Związany był m.in. z ARC, Ipsos, Millward Brown, a ostatnio pracował jako data director w Kantar Operations. Do IQS powraca po 11 latach.

Jako dyrektor procesów i data, Chomicki będzie odpowiedzialny za część realizacyjną i analityczno-programistyczną oraz nowe projekty w obszarze Data i rozbudowę infrastruktury technologicznej.

Michał Romanowski z wykształcenia jest ekonomistą po SGH. W badaniach rynku pracuje 13 lat. Przez ten czas uczestniczył w projektach krajowych i międzynarodowych, w których był odpowiedzialny za złożone analizy statystyczne, zestawienia tabularyczne i prezentacje. W ostatnich latach związany był z agencjami zagranicznymi Ipsos i Millward Brown. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał zaś w IQS.

Amelia Prażnowska-Jachowicz to magister matematyki z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Poprzednio związana była z agencjami zagranicznymi: GFK oraz Millward Brown. Specjalizuje się w projektach nietypowych, trackingach, wymagających automatyzacji. Dodatkowo na potrzeby projektów tworzy narzędzia/programy/aplikacje w różnych językach programowania.

Mariusz Celmer posiada ponad 23 lat doświadczenia w branży badawczej, a w ostatnich latach zajmował się głównie programowaniem. Pracował w British American Tobacco oraz Millward Brown. Specjalizuje się w automatyzacji procesów przetwarzania danych i raportowania.

Mikołaj Szurek z badaniami związany jest od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał w agencjach Ipsos i Millward Brown, oraz - jako informatyk/programista - w branży medycznej. Jest specjalistą w zakresie automatyzacji i ma doświadczenie w dużych, skomplikowanych projektach, np. międzynarodowych trackingach.

Piotr Jaszke to socjolog z wykształcenia i programista, analityk z zamiłowania. W badaniach rynku od ponad 11 lat. Do IQS powrócił po 3-letniej przerwie w Millward Brown, aby podjąć się nowych wyzwań związanych z budowaniem i optymalizacją procesów oraz szeroko rozumianym segmentem Data.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Chomicki, Romanowski, Prażnowska-Jachowicz, Celmer, Szurek i Jaszke w IQS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl