SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Kępa, Piotr Górski i Szymon Dziewięcki w SEC Newgate CEE

Nowym senior advisorem SEC Newgate CEE został Krzysztof Kępa, ostatnio związany z PGNiG. Do agencji dołączyli również Piotr Górski, dotychczasowy analityk i redaktor prowadzący "Res Publica Nova" oraz Szymon Dziewięcki, tegoroczny zwycięzca Young Creative Cannes Lions.

Krzysztof Kępa, Piotr Górski, Szymon DziewięckiArticle

Krzysztof Kępa przed dołączeniem do SEC Newgate CEE w ramach departamentu strategii PGNiG zajmował się dostosowaniem grupy do wymogów polityki metanowej Unii Europejskiej, tworzył także strategię ESG firmy.

Przez ponad 7 lat był związany z PGE Polską Grupą Energetyczną. Kierując zespołem Public Affairs odpowiadał za analizę otoczenia biznesowego i regulacyjnego oraz kontakty z kluczowymi interesariuszami w Polsce oraz na poziomie unijnym (zarówno w kraju, jak i w Brukseli).

Jego 14-letne doświadczenie obejmuje także pracę na stanowisku analityka biznesowego w EY, gdzie realizował projekty optymalizacyjne dla branży gazowej i paliwowej w całym łańcuchu wartości. Pierwsze kroki zawodowe stawiał w międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie, a następnie w sektorze gazowym w Wielkiej Brytanii.  

Krzysztof Kępa ukończył prawo i politologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz ekonomię polityczną na London School of Economics and Political Science (LSE). Jest także absolwentem programu Leadership Academy for Poland (LAP’17).

Krzysztof Kępa raportuje bezpośrednio do Sebastiana Hejnowskiego, CEO agencji.

Piotr Górski: z "Res Publica Nova" do SEC Newgate CEE

Piotr Górski, consultant, dołączył do zespołu Urszuli Borzym, senior advisor SEC Newgate CEE.

Od 11 lat związany ze światem mediów oraz organizacji pozarządowych – jako redaktor, autor, komentator i aktywista. Pisał m.in. w „Polityce” oraz „Res Publice Nowej”, której był wieloletnim redaktorem, a w latach 2018-2020 redaktorem prowadzącym miesięcznika online oraz rocznika w wersji papierowej tego pisma. Współpracował z Polityką Insight przy tworzeniu raportów. Komentował wydarzenia polityczne i społeczne w telewizji i radio, m.in. w Polsat News, TVP Info, Tok FM. W ramach Fundacji Res Publica zajmował się m.in. przemianami rynku mediów oraz walką z dezinformacją.  Prowadził również działania związane ze zmianami funkcjonowania sektora pozarządowego i organizował wydarzenia temu poświęcone, w tym we współpracy m.in. z Ambasadą Kanady i Ambasadą Zjednoczonego Królestw Niderlandów.

Koordynował międzynarodowe wydarzenia, w tym m.in. organizowaną wspólnie z Instytutem Nauk o Człowieku w Wiedniu, Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, siecią europejskich czasopism kultury Eurozine oraz Fundację Res Publica konferencję „Mobilizing for the Commons” oraz program przeznaczony dla dziennikarzy i redaktorów z krajów Partnerstwa Wschodniego i Grupy Wyszehradzkiej. Prowadził również fundraising dla organizacji pozarządowych i instytucji kultury.

Z wykształcenia i z pasji historyk idei, ukończył studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW.

Laureat Young Creatives Cannes w SEC Newgate CEE

Szymon Dziewięcki, junior account executive, w SEC Newgate CEE zajmuje się projektami dla sektora finansowego i branż ściśle regulowanych - wspiera w tym zakresie Bartłomieja Kupca (senior advisor).

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał w agencji Lighthouse, gdzie wspierał zespół w obszarze komunikacji korporacyjnej prowadzonej dla firm biotechnologicznych. W przeszłości zapewniał także wsparcie dla instytucji finansowych w zakresie media relations oraz dla dużych przedsiębiorstw w procesach fuzji i przejęć.

Szymon Dziewięcki, student MISH na Uniwersytecie Warszawskim, jest założycielem Koła Naukowego Public Relations UW - największej w Polsce organizacji studenckiej zrzeszającej młodych specjalistów public relations. W tym roku, wspólnie z Ewą Grabek, zwyciężył w polskiej edycji konkursu Young Creatives Cannes.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Kępa, Piotr Górski i Szymon Dziewięcki w SEC Newgate CEE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl