SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Krzysztof Kosewski ekspertem telewizyjnym w Group One Media

Do zespołu TV buying Group One Media (spółki mediowe Group One) dołączył Krzysztof Kosewski w roli TV experta. 

Krzysztof Kosewski, fot. materiały prasowe Krzysztof Kosewski, fot. materiały prasowe

Dołączenie Krzysztofa Kosewskiego jest kolejnym etapem związanym ze strategią wzmacniania kompetencji telewizyjnych w ramach grupy oraz zbudowania silnego i eksperckiego zespołu TV buying w Group One. W listopadzie ub. r. w roli buying intelligence managera do zespołu dołączył także Maksymilian Kreft.

W Group One Media Krzysztof Kosewski dołączył do zespołu TV expertów, na którego czele stoi Maksymilian Kreft. Do zakresu jego obowiązków w roli TV experta należeć będzie kompleksowe zarządzanie zakupem oraz optymalizacja kampanii Klientów, kontrola realizacji zobowiązań kontraktowych, automatyzacja procesów i rozwój narzędzi własnych agencji.

Krzysztof Kosewski z branżą mediową związany jest od 2019 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w zespole buying excellence Team Publicis Media, w którym w ciągu 4. lat awansował z roli TV Assistant do roli senior TV specialist. Dotychczas pracował między innymi dla takich klientów jak Aflofarm, Mondelēz International czy PepsiCo.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Kosewski ekspertem telewizyjnym w Group One Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl