SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

TVN24 testuje Krzysztofa Miecugowa jako prowadzącego „Szkło kontaktowe”

Dziennikarz Krzysztof Miecugow, syn twórcy i współgospodarza „Szkła kontaktowego” Grzegorza Miecugowa, ma od czasu do czasu występować jako gość programu TVN24. Stacja rozważa dołączenie go do stałych prowadzących.

Krzysztof Miecugow, fot. "Szkło Kontaktowe" Article

Krzysztof Miecugow na co dzień pracuje jako dziennikarz w redakcji TVN24 BiS. W roli prowadzącego „Szkło kontaktowe” zadebiutował 1 stycznia br., prowadząc wydanie wspólnie z Tomaszem Sianeckim.

Z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że stacja TVN24 rozważa dołączenie Krzysztofa Miecugowa do grona stałych prowadzących program. Na razie nie zapadła w tej sprawie decyzja, a gościnne występy dziennikarza będą analizowane przez kierownictwo.

Grzegorz Miecugow zmarł w sierpniu ub.r., w wieku 61 lat. Karierę dziennikarską rozpoczynał w redakcji lokalnego warszawskiego radia. Od 1987 roku był członkiem, a następnie szefem programu "Zapraszamy do Trójki" w Programie III Polskiego Radia. Po odejściu z radia związał się z TVP, gdzie był m.in. prezenterem i wydawcą "Wiadomości"; później współtworzył TVN (od 1997 r.) i jeden z jego sztandarowych programów - "Fakty". Początkowo prowadził jego weekendowe wydania. Od 2005 r. był jednym z gospodarzy "Szkła kontaktowego" w TVN24. W tej samej telewizji prowadził wywiady w programie "Inny Punkt Widzenia".  W 2001 roku - wspólnie z Martyną Wojciechowską - prowadził pierwszą polską edycję "Big Brothera" w TVN.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w 2017 roku udział TVN24 wyniósł 4,27 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN24 testuje Krzysztofa Miecugowa jako prowadzącego „Szkło kontaktowe”

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Misiek
Zamiast syna znanego ojca może dodaliby do składu prowadzących w końcu jakąś kobietę...
67 15
odpowiedź
User
nick
Przede wszystkim nie był prowadzącym. Był gościem. Był to 1 stycznia, wiec był to taki specjalny gość na Nowy Rok. Symboliczny. A nie żaden test. Gdzieś dzwony biją, ale nawet nie wiecie w redakcji WM którym kościele. Jest osobą spokojną, zdystansowaną, spoza mediów. Z pewnością nie będzie żadnym regularnym gościem. Gościem też był poseł Szczerba. Czy to znaczy ze będzie występować? Nie.
37 10
odpowiedź
User
Xxx
Jest bardzo sztywny, nie jest osobą, która dobrze się czuje przed kamerą.
29 17
odpowiedź
User
anna
Fantastyczna decyzja, bardzo tęsknimy za panem Grzegorzem więc syn będzie wspaniałą kontynuacją tego co zakończyło się przedwcześnie !!!!!
19 42
odpowiedź
User
13*01
Bardzo mi brakuje pana Grzegorza i dlatego mam prośbę do redakcji SK o zmianę czołówki,która tylko pogłębia ten żal. Będziemy o Nim pamiętać i powinniście Go przypominać co jakiś czas ,zresztą portret w tle również jest widoczny,ale ta czołówka jest do zmiany.
10 26
odpowiedź
User
Saga
Bez sensu zabieg obliczony właściwie na co? Syn nie jest ojcem i nie będzie. Może zamiast na siłę podtrzymywać nazwisko w programie, kierownictwo zejdzie na dół i przyjrzy się wypowiedziom oraz zachowaniu Krzysztofa na co dzień w pracy. :) Nie róbcie z człowieka kogoś kim nie jest.
37 9
odpowiedź
User
Maciej Kościelny
"Szkło kontaktowe" to jest program lewacki.
Tyle w temacie.
odpowiedź
User
buhahahahaha
Zgadzam się z Maciejem Kościelnym. Ten program to jest taka telewizyjna lektura obowiązkowa dla lewaków i fanatycznych wyznawców PO, Nowoczesnej i tym podobnych. Program dla ludzi z klapkami na oczach, którzy żyją w jakimś własnym świecie oderwanym od rzeczywistości. W ich świecie PiS to samo zło, a lewactwo jest zbawieniem dla świata itd. Szkoda gadać! :P
odpowiedź
User
dssd
nikt z ulicy tam nie wejdzie. kasa zostaje w rodzinie:)
23 16
odpowiedź
User
mariusz MAX golonko
Zgadzam się z Maciejem Kościelnym. Ten program to jest taka telewizyjna lektura obowiązkowa dla lewaków i fanatycznych wyznawców PO, Nowoczesnej i tym podobnych. Program dla ludzi z klapkami na oczach, którzy żyją w jakimś własnym świecie oderwanym od rzeczywistości. W ich świecie PiS to samo zło, a lewactwo jest zbawieniem dla świata itd. Szkoda gadać!
Partie nazywają się tak:
PełO lub POturbowani /pamiętny 2015 rok/
Nowośmieszna lub Nowoczerstwa
oBYDWIE PARTIE SĄ JUŻ POlitycznymi trupami - NIC nie znaczącymi w Parlamencie RP !!! Taka brutalna prawda.
19 24
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing