SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Mocek szefem pionu creative dentsu w regionie CEE

Krzysztof Mocek, szef pionu creative w Polsce i CEO agencji Isobar Polska (Dentsu Aegis Network Polska), awansował w strukturach regionalnych dentsu. Obecnie, poza dotychczasową rolą, sprawuje także stanowisko szefa pionu creative dentsu na region Europy Centralnej i Wschodniej.

Krzysztof MocekKrzysztof Mocek

Mocek awansował na szefa dentsu creative w regionie Europy Środkowo-Wschodniej po 8 latach pracy w grupie.

Jak podano w komunikacie "w ramach nowej roli ma skoncentrować się na integracji działań z obszarów kreacji, commerce i customer experience, wykorzystując synergie wynikające z możliwości consultingowych, wdrożeniowych i operacyjnych poszczególnych biur dentsu w regionie CEE oraz jeszcze mocniej skalując oferowane produkty i usługi w ramach rozwijanych centres of excellence i delivery".

W regionie CEE w tym obszarze, Mocek ma działać zgodnie z nową strategią grupy - „borderless", odchodząc od koncentrowania się na poszczególnych krajach, a skupiając się na kompetencjach i ich centrach.

Krzysztof Mocek to menedżer z 20-letnim doświadczeniem w branży komunikacji marketingowej. Specjalizuje się w zarządzaniu, transformacji cyfrowej, marketingu zintegrowanym, reklamie oraz planowaniu i zakupie mediów. Do dentsu dołączył w 2012 roku jako dyrektor zarządzający spółki Carat, którą zarządzał przez 5 lat. W 2017 roku objął funkcję chief operating officera dentsu Polska, by po roku zostać CEO Isobar i przeprowadzając w ciągu ostatnich 2 lat skuteczną transformację tej agencji. W styczniu tego roku rozpoczął także proces integracji ze strukturami dentsu firm Red8 (agencja ATL) i Propeller Film (studio produkcyjne), pozyskanych w drodze akwizycji.

 

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Mocek szefem pionu creative dentsu w regionie CEE

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
x
o znowu transformacja, zmiana struktury itp..
odpowiedź
User
ziko
super człowiek, choć w złym miejscu
odpowiedź
User
PJ
Bardzo sensowny gość, pamiętam go jeszcze z czasów gdy zarządzał The Media Insight.
odpowiedź