SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Skowroński redaktorem naczelnym „Kuriera Wnet”

Krzysztof Skowroński, szef Radia Wnet, został nowym redaktorem naczelnym „Kuriera Wnet” (Media Wnet). Najnowszy numer pisma ukaże się 14 grudnia br.

Dotąd tytułem kierowała Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, która - jak już informowaliśmy - odeszła z redakcji Radia Wnet (więcej na ten temat).

„Kurier Wnet” zamieszcza analizy dotyczące bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. Tytuł korzysta z materiałów przygotowanych przez Spółdzielczą Agencję Informacyjną, a teksty nie są podpisywane. Pismo wydawane jest nieregularnie. Zerowy numer ukazał się w czerwcu br., a pierwsze wydanie było w sprzedaży od 9 października br.

Drugi numer pojawi się na rynku 14 grudnia br. Znajdzie się w nim m.in. wywiad z Edwardem Griffinem na temat Systemu Rezerwy Federalnej, raport Pawła Bobołowicza z Kijowa oraz rozmowa z reżyserem Andrzejem Chodakowskim. Wydanie ukaże się w nakładzie 23 tys. egz. i w cenie 5 zł.

Pismo nabyć można w Księgarni Radia Wnet, kioskach, a także u dystrybutorów indywidualnych tworzących niezależną ogólnopolską sieć.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Skowroński redaktorem naczelnym „Kuriera Wnet”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
maja
o! konferansjer Jarka będzie nam objaśniał rzeczywistość;-)
odpowiedź
User
Wanda
Tylko niech prawicowi dziennikarze nie narzekają,że nie mogą się rozwijać,że nie mają gdzie publikować i się pokazywać,bo...pełno tego!
odpowiedź
User
jch
Płaci autorom?
odpowiedź