SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PKO BP wspiera akademię klubu piłkarskiego Krzysztofa Stanowskiego

PKO Bank Polski został partnerem akademii klubu piłkarskiego KTS Weszło, którego prezesem jest Krzysztof Stanowski, właściciel Weszło i jeden z głównym twórców Kanału Sportowego.

Krzysztof Stanowski, fot. Kanał SportowyKrzysztof Stanowski, fot. Kanał Sportowy

- W sierpniu darmowe "Lato w mieście" i od tamtej pory darmowa akademia piłkarska. Działaliśmy w ciszy, czekając aż uda się dopiąć sponsoring. Dzisiaj z dumą witamy @PKOBP. Od teraz nadamy akademii docelową, dużą skalę - zapowiedział Krzysztof Stanowski na Twitterze.

Podziękował też burmistrzowi warszawskiej Białołęki, gdzie w sierpniu ub.r. odbyły się zajęcia pod hasłem "Lato w mieście".

- Wszystkie zajęcia w naszej akademii były i będą darmowe. Aktualnie szkolimy głownie dzieci wskazane przez ośrodki pomocy społecznej, ale lada moment rozpoczniemy nabór otwarty - poinformował Stanowski.

Klub KTS Weszło zaczął działalność w 2018 roku od gry na najniższym poziomie rozgrywkowym, w warszawskiej klasie B. Po kilku awansach w bieżącym sezonie gra w Decathlon V lidze, po rundzie jesiennej jest liderem w pierwszej grupie mazowieckiej.

Działające od 2018 roku stowarzyszenie KTS Weszło w 2021 roku osiągnęło wzrost przychodów statutowych z 353,1 do 441,1 tys. zł, a jego strata netto pogłębiła się z 3,9 do 58,5 tys. zł.

Jesienią 2021 roku została natomiast zarejestrowana spółka KTS Weszło. Do końca 2021 roku nie zanotowała żadnych przychodów, natomiast jej kapitał wynosił 4,34 mln zł, a na rachunkach bankowych miała 4,29 mln zł. To środki pozyskane w październiku 2021 roku z emisji akcji przeprowadzonej w ciągu półtorej godziny na platformie Emiteo.

Zdecydowanie największym projektem PKO Banku Polskiego w zakresie sponsoringu piłkarskiego jest bycie sponsorem tytularnym Ekstraklasy. Ma taki status od połowy 2019 roku, obecna umowa obowiązuje do końca bieżącego sezonu.

Dołącz do dyskusji: PKO BP wspiera akademię klubu piłkarskiego Krzysztofa Stanowskiego

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Teleman
Jakim prawem ,PKO z m.in .moich pieniędzy chce wspierać jakiś dziwny twór od tego typka,przyjaciela fryzjera i Michniewicza
odpowiedź
User
insider
Dawidek dobra robota! Ania wiedziała?
odpowiedź
User
Kibic
odchodze z tego banku
odpowiedź