SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Świątek zastępuje Adriana Klarenbacha w „Gościu poranka” w TVP Info

Krzysztof Świątek, kierownik redakcji publicystyki Polskiego Radia 24, zadebiutował jako prowadzący cykl wywiadów „Gościa poranka” w TVP Info. Zastępuje będącego na urlopie Adriana Klarenbacha.

Krzysztof Świątek, fot. TVP InfoKrzysztof Świątek, fot. TVP Info

Świątek prowadzi „Gościa poranka” od wtorku. W dni powszednie w TVP Info pokazywane są codziennie trzy wywiady w ramach tego cyklu: o godz. 6:45, 7:45 i 8:45.

Głównym gospodarzem programu jest Adrian Klarenbach, który obecnie przebywa na urlopie. W drugiej połowie czerwca w analogicznej sytuacji w „Gościu poranka” zastępował go Piotr Pałka, od początku sierpnia jeden z zastępców dyrektora TVP1.

Krzysztof Świątek prowadził jedno wydanie tygodniowo programu „Cztery strony”, emitowanego w TVP Info od wiosny ub.r. do końca czerwca br. W grudniu ub.r. został kierownikiem redakcji publicystyki w Polskim Radiu 24. Wcześniej przez 12 lat pracował w „Tygodniku Solidarność”, m.in. jako redaktor naczelny.

Według danych Nielsen Audience Measurement w lipcu br. średnia widownia minutowa TVP Info wynosiła 285 178 osób, a udział stacji w rynku oglądalności - 5,09 proc.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Świątek zastępuje Adriana Klarenbacha w „Gościu poranka” w TVP Info