SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Zalewski z audycją w Radiu 357

Do zespołu internetowego Radia 357, które rozpocznie regularne nadawanie w grudniu dołączy muzyk, piosenkarz i kompozytor Krzysztof Zalewski. To drugi muzyk po Tomaszu Organku, który zasili redakcję.

Krzysztof Zalewski, fot. AKPAArticle

Krzysztof Zalewski będzie opowiadać o swoich muzycznych pasjach i zainteresowaniach oraz prezentować słuchaczom ulubione kawałki. Redakcja zapewnia, że muzyk będzie „posiadał pełnię wolności dziennikarskiej i artystycznej i będzie prezentować wszystko, co mu w duszy i jego odtwarzaczach gra”.

- O tym, kiedy Krzysztof Zalewski poprowadzi pierwszą audycję w Radiu 357 poinformujemy niebawem. Krzysztof jest drugim muzykiem, po Tomaszu Organku, który dołączył do zespołu powstającego radia - informuje portal Wirtualnemedia.pl Radio 357.

Artysta prowadził swój program w Trójce Polskiego Radia od stycznia do września 2018 roku. "Zalef zgiełku" był emitowany w piątki w godz. 22-23, pojawił się w ramówce zastępując autorski program Moniki Brodki.

Radio 357 rozpocznie nadawanie w grudniu

Rozgłośnia ma zacząć nadawanie w grudniu, po osiągnięciu nowego (niższego) celu na Patronite – 350 tys. zł. Do tej pory nadawano pojedyncze audycje przedpremierowo, m.in. Kuby Strzyczkowskiego, Piotra Stelmacha czy Marka Niedźwieckiego. Obecnie chęć wsparcia deklaruje ponad 13,3 tys. patronów, którzy gotowi są wpłacać ok. 320 tys. zł miesięcznie. Od ogłoszenia inicjatywy na początku października br. udało się zebrać ponad 572 tys. zł.

Radio 357 obecnie tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Katarzyna Kłosińska  Kuba Strzyczkowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Patrycjusz Wyżga, Anna Dudzińska, Michał Olszański, Tomek Michniewicz, Marcin Cichoński, Agnieszka Obszańska, Ernest Zozuń, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Marek Brzeziński, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska, Tomasz Jeleński.

Radio 357 będzie działać jako spółka komandytowa ze spółką z o.o. w roli komplementariusza (odpowiada ona za bieżące zarządzanie firmą). Spółdzielnia dziennikarska oraz spółka z o.o. będzie miała wpływ na skład zarządu, a spółdzielnię tworzą dziennikarze, którzy na co dzień będą wchodzić w skład redakcji.

Prezesem spółki 357, która będzie odpowiadać za zarządzanie rozgłośnią został niedawno Paweł Sołtys, udziałowcami oprócz niego są także Piotr Stelmach, Marcin Łukawski oraz Tomasz Michniewicz.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Zalewski z audycją w Radiu 357

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Doniu
Kasa misiu, kasa...
odpowiedź
User
ede
Ziewam od tego namolnego promowania 35823. Wydoić dawców i zamknąć
odpowiedź
User
Fiona
Ziewam od tego namolnego promowania 35823. Wydoić dawców i zamknąć

Megalomańska grupa czy całe stado. Kto ich nakarmi?
odpowiedź