SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa książka ks. Adama Bonieckiego promowana hasłem „Ksiądz Boniecki ma głos w moim domu”

W środę, 10 stycznia nakładem Wydawnictwa Znak ukaże się książkowy wybór tekstów ks. Adama Bonieckiego, publikowanych na łamach „Tygodnika Powszechnego” - „Połączenie odebrane”. Wydawnictwo prowadzi już przedsprzedaż na swojej stronie internetowej.

Ks. Adam Boniecki, fot. „Tygodnik Powszechny” Article

To pierwszy wybór tekstów redaktora seniora, który ukazuje się po ponownym nałożeniu na niego zakazu wypowiedzi. W listopadzie ub. roku zakaz został nałożony przez władze zakonu Księży Marianów z powodu kazania ks. Bonieckiego o samospaleniu Piotra Szczęsnego oraz zdjęcia, na którym duchowny poparł Forum LGBT. Wcześniej ks. Boniecki został za te same wypowiedzi upomniany przez przełożonych.

Bezpośrednio do tego zakazu nawiązuje promocja książki, opierająca się na haśle „Ksiądz Boniecki ma głos w moim domu”. - To hasło na powrót stało się potrzebne - czytamy w piśmie przewodnim promującym książkę.

Książka ma 224 strony, twardą oprawę i kosztować będzie 39,90 zł. Wydana jest przez Znak. Ukaże się 10 stycznia, ale już można zamawiać ją na stronie Znak.com.pl w cenie o 25 proc. niższej.

Z danych ZKDP wynika, że w październiku 2017 roku „Tygodni Powszechny” notował średnią sprzedaż na poziomie 26 146 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa książka ks. Adama Bonieckiego promowana hasłem „Ksiądz Boniecki ma głos w moim domu”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jak
Kosztować 39,90 to sobie może na okładce. Ja od dekady przynajmniej nie kupiłem książki po cenie nadrukowanej. A jak ktoś 40 PLN zapłaci za 224 strony to ma nierówno.
8 8
odpowiedź