SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„The Voice Kids 6” hitem TVP2

Szóstą edycję „The Voice Kids” ogląda średnio 1,83 mln osób, o 90 tys. widzów więcej względem pokazywanej rok temu piątej odsłony widowiska - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Jury „The Voice Kids 6”; fot. TVP/Jan Bogacz Article

„The Voice Kids 6” na antenie TVP2 oglądać można w soboty o godz. 20.00, począwszy od 25 lutego. Średnia widownia premierowych odcinków dziecięcej wersji muzycznego widowiska do 11 marca wyniosła 1,83 mln osób, co przełożyło się na 14,32 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 11,28 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 11,38 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Największą widownię, wynoszącą 2,08 mln oglądających, zgromadził odcinek produkcji z 11 marca (była to emisja z godz. 21.05).

Dla porównania, piątą edycję muzycznego widowiska, pokazywaną wiosną ub.r., po trzech pierwszych tygodniach emisji oglądało średnio 1,74 mln osób, co przełożyło się na 12,97 proc. udziału w 4+, 11,05 proc. w 16-49 i 10,78 proc. w 16-59. Dziecięcy show zyskał 90 tys. oglądających.

Polska wersja dziecięcego talent-show „The Voice Kids”, to mutacja popularnego na całym świecie formatu muzycznego „The Voice”, który w Polsce doczekał się już dziewięciu edycji. Za produkcję obu tytułów w naszym kraju odpowiada Rochstar.

W show występują utalentowane wokalnie dzieci w wieku od 8 do 15 lat, których występy na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są bardzo podobne jak w „The Voice”: dzieciaki biorą udział w castingach, wybierają drużynę ulubionego trenera i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi.

Występy uczestników w szóstej edycji polskiej wersji programu ponownie oceniają: Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Cleo.

Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 7,02 proc.

Dołącz do dyskusji: „The Voice Kids 6” hitem TVP2

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Karol
Konkurowali z Musk Singers a teraz Azjją Express i być może tutaj jest odpowiedz
6 0
odpowiedź
User
Poti
Zgadzam się aczkolwiek Mask Singer miał większe wyniki oglądalności od Azji Express, ale to też inny format. Voice Kids świetnie sobie radzi
6 0
odpowiedź
User
Trumny
Jakie dno. fałszowane piosenki TVP
2 3
odpowiedź