SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kuba Wojewódzki w jury show „Mali Giganci”? „Trwają rozmowy”

Kuba Wojewódzki prawdopodobnie zasiądzie w jury nowego programu „Mali Giganci”, który wiosną przyszłego roku pokaże telewizja TVN.

Kuba Wojewódzki, fot. TVN Article

- Kuba jest chętny do udziału w tym programie, ale trwają jeszcze rozmowy o pieniądzach - mówi Wirtualnemedia.pl osoba z produkcji. - Nie potwierdzam i nie zaprzeczam - ucina Joanna Górska, szefowa działu PR Grupy TVN, pytana o tę sprawę.

Kuba Wojewódzki z telewizją TVN związany jest od 2006 roku, prowadzi w stacji talk-show „Kuba Wojewódzki”. W przeszłości był w TVN także jurorem programów „Mam talent!” i „X Factor”. Podczas pracy w Polsacie zasiadał natomiast w jury „Idola”.

O tym, że Wojewódzki jest pewnym kandydatem do fotela jurora w „Małych Gigantach”, pierwszy napisał serwis Afterparty.pl.

W najbliższy weekend odbędą się precastingi do „Małych Gigantów”, ale nie będą w nich uczestniczyć jurorzy programu. Pierwszy z nich zorganizowany zostanie w sobotę 13 grudnia br. w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26), a drugi odbędzie się dzień później w Warszawie w Hotelu Golden Tulip (ul. Towarowa 2).

W opartym na licencji meksykańskiej firmy Televisa show „Mali Giganci” występować będą dzieci w wieku od 4 do 12 lat, które są utalentowane wokalnie, tanecznie, aktorsko lub recytatorsko. Uczestnicy podzieleni zostaną na kilka drużyn, które będą rywalizować ze sobą. Dzieci oceniać będzie kilkuosobowe jury. Program poprowadzi Filip Chajzer (więcej na ten temat).