SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kucharz to według Polaków atrakcyjny zawód

Prawie 3/4 Polaków uważa zawód kucharza za atrakcyjny, tyle samo postrzega go jako dający duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych - wynika z badania TNS OBOP.

Kucharz to według Polaków atrakcyjny zawód

73 proc. Polaków postrzega zawód kucharza jako atrakcyjny, a 72 proc. jako dający szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podwyższania swoich kwalifikacji.

Dla 16 proc. Polaków zawód kucharza jest gwarancją wysokiego wynagrodzenia. Co dziesiąty ankietowany przyznaje, że przyszłość kulinarna determinowana jest tradycjami rodzinnymi.

Ponad połowa badanych jest zdania, że podstawą wykonywania zawodu kucharza są umiejętności i wiedza o gotowaniu, a co dziesiąty ankietowany przyznaje, że ważna jest chęć doskonalenia umiejętności.

Badanie dotyczące postrzegania zawodu kucharza zostało zrealizowane przez TNS OBOP na zlecenie Makro Cash & Carry, w dniach od 13 do 16 października 2011 r. na losowej, reprezentatywnej próbie 1000 Polaków w wieku 15 lat i więcej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kucharz to według Polaków atrakcyjny zawód

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl