SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Kuchnia". Jest nowy reżyser

Drugą serię serialu "Kuchnia" pokazywanego w Telewizji Polsat reżyseruje Piotr Wereśniak, znany m.in. z takich produkcji, jak: "Kryminalni" czy "Och, Karol 2". W kolejnym sezonie pojawią się także nowe postaci i nowi aktorzy, m.in. Jarosław Boberek i Michał Mikołajczak. Zdjęcia będą kręcone do stycznia 2022 r.

Serial "Kuchnia", fot. Aleksandra MecwaldowskaArticle

W nowym sezonie serialu "Kuchnia" życie prywatne i miłosne bohaterów będzie się przeplatać z perypetiami w restauracji "Cloude Monet", w której toczyła się akcja pierwszej części. Widzowie dowiedzą się m.in. jak będzie wyglądała relacja Maksa (Patryk Cebulski) z Wiktorią Gonczar (Maria Dębska, laureatka nagrody za główną rolę kobiecą na tegorocznym 46. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni) oraz Olą Bubką (Julia Trojanowska), czy w tym trójkącie zawrze i czy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) nawiąże bliższą relację ze swoją największą konkurentką Heleną (Marta Żmuda-Trzebiatowska).

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu właśnie się rozpoczęły. Tym razem reżyserem jest Piotr Wereśniak, znany m.in. z takich produkcji, jak: "W rytmie serca", "Wkręceni", "Kryminalni" czy "Och, Karol 2". Za reżyserię oraz scenariusz pierwszego sezonu "Kuchni" odpowiadał Okił Khamidov.

Drugi sezon z Boberkiem i Mikołajczakiem

To niejedyna zmiana. W drugim sezonie widzowie poznają nowe postaci, m.in. Stefana (w tej roli Jarosław Boberek). To ojciec Natalii (Paulina Lasota), bardzo zazdrosny o córkę. Jest producentem wędlin przez co Natka, jako weganka, nie chce go znać. Valdy (Michał Mikołajczak, znany m.in. z serialu "Pierwsza miłość") to dawny uczeń i współpracownik szefa z paryskiej restauracji. Niegdyś wydał Wiktora przed właścicielem restauracji, w której wspólnie pracowali, co doprowadziło do zwolnienia Bojarskiego. Obecnie przybywa w blasku chwały do restauracji Claude Monet przeprowadzić warsztaty kulinarne z okazji wydania swojej nowej książki. Szef nie może mu wybaczyć przeszłości, ale Valdy będzie robił wszystko, by wkupić się w łaski dawnego mistrza.

Zdjęcia do drugiego sezonu "Kuchni" potrwają do stycznia 2022 r. Nie podano jeszcze daty premiery serialu na antenie Telewizji Polsat. Producentem "Kuchni" jest Polot Media.

"Kuchnia" z Karolakiem, Lubosem i Żmudą-Trzebiatowską

Serial "Kuchnia" opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej.

Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek - początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktoria Gonczar (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager, zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z jednym z pracowników, który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Borys Szulc (Eryk Lubos) jako charyzmatyczny właściciel, dba głównie o finanse restauracji. Natomiast Helena Sokołowska (Marta Żmuda-Trzebiatowska), czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w "Claude Monet".

Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem. Mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi, które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 r. wyniósł 8,36 proc.

Dołącz do dyskusji: Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Kuchnia". Jest nowy reżyser

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl