SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kupując "Fakt" pomagasz dzieciom

30 groszy z każdego piątkowego egzemplarza "Faktu" trafi na leczenie dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi.

Piątek, 21 października, dzień przed drugą rocznicą ukazania się gazety codziennej "Fakt" na rynku, będzie szczególnym dniem dla tego dziennika  - zapowiada wydawca "Faktu", Axel Springer Polska.

Tego dnia 30 groszy z każdego egzemplarza gazety zostanie przekazane na leczenie dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi. Fundusze trafią do Fundacji Spełnionych Marzeń, z którą gazeta przy tej akcji współpracuje.

Do akcji dziennika dołączyli również znani aktorzy: Anna Korcz, Karolina Muszalak i Robert Kudelski. Aktorzy zgodzili się zagrać w spotach reklamujących akcję i zachęcić do kupowania "Faktu", aby zebrać i przekazać Fundacji jak największą kwotę.

Piątkowe wydanie gazety ma być w dużej części poświęcone tej akcji charytatywnej. Do dziennika zostaną dołączone naklejki - serduszka - jako podziękowanie dla kupujących, za wzięcie udziału w akcji dla chorych dzieci.

Wydawca nie ujawnia, w jakim nakładzie ukaże się piątkowe wydanie.

"Fakt" to najchętniej kupowana polska gazeta codzienna. Wg danych ZKDP w sierpniu 2005 roku średnia sprzedaż wyniosła 494,2 tys. egz..

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kupując "Fakt" pomagasz dzieciom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl