SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łagodne przeboje od roku

Pierwsze urodziny Radia Plus Łagodne Przeboje

Radio Plus Łagodne Przeboje jest stacją o największej dynamice wzrostu w roku 2003 na całym rynku medialnym. W ciągu roku niemal podwoiło liczbę swoich słuchaczy. Radio Plus Łagodne Przeboje jest szczególnie chętnie wybierane przez kobiety - czytamy w komunikacie Radio Plus.

Jeszcze na początku ubiegłego roku (styczeń 2003- marzec 2003) udział w rynku sieci Plus (22 stacje lokalne) wynosił 0,93%. Po roku nadawania (grudzień 2003 - luty 2004) wzrósł on do 2,88% (źródło SMG/KRC, grupa: kobiety w wieku 20-49 lat z dochodem powyżej 3000 zł na rodzinę). Podobną dynamikę Radio Plus Łagodne Przeboje odnotowało w zasięgu dziennym, który wzrósł z 1,63% do 3,08%.

Jeszcze wyraźniejszy wzrost Radio Plus odnotowało na rynkach lokalnych. Radio Plus Warszawa 93,3 FM jest po roku nadawania w nowym formacie czwartą stacją lokalną w mieście.

Wszystko to świadczy to o celnej decyzji w wyborze formatu stacji i ogromnym zaufaniu, jakim darzą Radio Plus Łagodne Przeboje słuchaczki i słuchacze - informuje Radio Plus.

Teraz, po roku działalności, Radio Plus Łagodne Przeboje zmienia się. Od początku marca radio zaprasza najlepszych ekspertów, czyli słuchaczy, do wyrażania opinii, co można w nim jeszcze poprawić a niebawem kolejne zmiany.

"Zmiany będą wynikały z analizy oczekiwań naszych słuchaczy. Dziś nie chcemy jeszcze nic mówić, ale jedno jest już pewne - wprowadzenie w Polsce formatu Łagodnych Przebojów jest strzałem w dziesiątkę." - mówi Tomasz Arabski - Dyrektor Programowy stacji.

Kampania urodzinowa to jednocześnie najłatwiejszy konkurs świata, gdyż wystarczy zadzwonić i opowiedzieć o swoich wrażeniach podczas słuchania Radia Plus. Do wygrania jest 10 000 PLN, wieże stereo, kina domowe DVD i inne atrakcyjne prezenty. Bo urodziny Radia Plus Łagodne Przeboje to impreza, na którą nie trzeba przychodzić z prezentami - to stacja rozdaje prezenty swoim słuchaczom.

Radio Plus Łagodne Przeboje wyda także kolorowy urodzinowy Magazyn.

Na jego okładce znajdzie się warszawianka wybrana w konkursie zorganizowanym dla wszystkich Pań - SPOTKAJ GWIAZDĘ - ZOSTAŃ GWIAZDĄ. W sobotę 6 marca w Galerii Centrum Radio Plus Łagodne Przeboje zainstalowało studio fotograficzne. Każda Pani mogła zrobić sobie za darmo zdjęcie i tym samym wystartować w konkursie na TWARZ NA OKŁADKĘ KOLOROWEGO MAGAZYNU. Studio Radia Plus Łagodne Przeboje odwiedziło kilkaset Pań w różnym wieku. Spośród nich Jury pod przewodnictwem Beaty Tyszkiewcz wybrało tę, która ozdobi okładkę Magazynu rozdawanego w marcu na ulicach Warszawy. Wybrana w konkursie warszawianka przeszła profesjonalną sesję zdjęciową, a jako nagrodę dodatkową otrzymała dwuosobową tygodniową wycieczkę do Tunezji. Na tym nie koniec urodzinowych atrakcji Radia Plus Łagodne Przeboje.

Z okazji Dnia Kobiet Radio Plus Łagodne Przeboje rozdało kobietom na ulicach polskich miast tysiące kwiatów. Przystojni mężczyźni wręczali żółte tulipany każdej spotkanej Pani, wyzwalając uśmiech na jej twarzy. Kampanii PR towarzyszą działania reklamowe - na Galerii Centrum w Warszawie zawisł megaboard promujący stację.

Soft AC, czyli Łagodne Przeboje to muzyczny format sprawdzony na całym świecie: w Szwecji (Lugna Favoriter - stacją numer 1 w Sztokholmie)w, Nowym Jorku (Lite FM) oraz w Norwegii (Klem FM - sieć stacji lokalnych).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łagodne przeboje od roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl