SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Legia TVN Warszawa?

Grupa ITI chce kupić większość akcji klubu piłkarskiego Legia Warszawa

Wczoraj Grupa ITI zawarła przedwstępną umowę kupna akcji Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa należących do POL-MOT Holding S.A..Umowę podpisali dwaj współwłaściciele ITI Jan Wejchert i Mariusz Walter oraz prezes Pol-Motu Andrzej Zarajczyk, prezes Legii Edward Trylnik, a także członkowie rady nadzorczej klubu Włodzimierz Jermanowski i Andrzej Młotek.

Jak poinformowała grupa w komunikacie zawarcie ostatecznej umowy jest uzależnione od spełnienia się szeregu warunków, w tym zwłaszcza od wyników szczegółowego badania stanu prawnego i finansowego Klubu, zatwierdzenia umowy przez Radę Dyrektorów Grupy ITI a także uregulowania spraw związanych z korzystaniem przez Klub Piłkarski Legia Warszawa S.S.A. z nieruchomości obejmujących stadion oraz terenów otaczających stadion.

W okresie od zawarcia umowy przedwstępnej aż do ewentualnego zawarcia umowy sprzedaży akcji Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa S.S.A. za zarządzanie Klubem odpowiedzialny będzie wyłącznie Zarząd Legii.

W skład koncernu medialnego ITI wchodzą m.in. stacje telewizyjne TVN I TVN 24, Multikino oraz portal Onet.pl. Po trzech kwartałach 2003 r. holding zwiększył swoje przychody o 27 proc. do 144,9 mln USD. Zysk netto grupy wyniósł natomiast 0,2 mln USD wobec 52,3 mln USD straty netto przed rokiem.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Legia TVN Warszawa?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl