SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Legimi podnosi ceny abonamentów

Platforma subskrypcyjna audiobooków i ebooków Legimi wprowadził nowe ceny abonamentów. Nowi użytkownicy za najtańszy pakiet bez limitu, dający dostęp do ebooków z umową na 12 mies. zapłacą 39,99 zł za miesiąc, a za umożliwiający korzystanie również z audiobooków i synchrobooków - 49,99 zł.  To pierwsza podwyżka abonamentów od ponad 5 lat.

Article

Korekta ceny będzie dotyczyła wyłącznie osób, które aktywowały abonament po 28 grudnia 2022 roku, natomiast wszyscy wcześniej korzystający z usługi abonamentowej, zachowają dotychczasowe warunki korzystania z niej. Dotychczas w subskrypcji, pakiet na ebooki kosztował 32,99 zł, po podwyżce cena to 39,99 zł. Rozszerzona opcja, obejmująca też korzystanie z audiobooków i synchrobooków, miesięcznie kosztowała 39,99 zł, po podwyżce cena wzrosła do 49,99 zł.

Podwyżka w Legimi

Jest to pierwsza podwyżka cen od 2017 roku.

- Od początku naszym celem było zapewnienie użytkownikom najwyższej jakość usługi. Aby robić to również w przyszłości, musimy podnieść ceny abonamentów. Jednocześnie mamy coraz wyższe koszty pozyskania licencji na oferowane przez nas treści, wywołane nie tylko inflacją, ale również zwiększonym stopniem korzystania z tych treści przez użytkowników. W tym wszystkim zawsze pamiętamy o interesie czytelników i czytelniczek, szczególnie obecnie, w warunkach wysokiej inflacji i konieczności bardziej zrównoważonego planowania domowych budżetów. Stąd decyzja o zwiększeniu comiesięcznego cashbacku, czyli kwoty jaka wraca do użytkownika w postaci punktów, za które można dokonywać zakupów na naszej platformie  – komentuje Mikołaj Małaczyński, prezes zarządu Legimi.

W konsekwencji zwiększonego cashbacku, co miesiąc na konto subskrybentów bez limitu wraca, wyrażona w punktach Klubu Mola Książkowego, równowartość 10 zł. Środki te mogą zostać wykorzystane na zakupy w serwisie, wybierając między ebookami, audiobookami oraz książkami papierowymi. Punkty te pozwalają opłacić 50 proc. ceny dowolnego tytułu, a subskrybenci Legimi, przy zakupach powyżej 50 zł, otrzymują również gratisową dostawę.

Dołącz do dyskusji: Legimi podnosi ceny abonamentów

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
czytelnik
legimi to dla mnie takie paczkomaty w swojej kategorii.
14 2
odpowiedź
User
Czytelnik fizycznych ksiazek
Hmmm... taniej wychodzi za netflixa
7 2
odpowiedź