SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lenovo na CES 2021: okulary inteligentne dla firm ThinkReality A3 (wideo)

Firma Lenovo podczas targów CES 2021 (11-14 stycznia), które z powodu pandemii koronawirusa odbywają się wyłącznie online, zaprezentowała lekkie okulary inteligentne dla firm ThinkReality A3.

Okulary Lenovo ThinkReality A3 umożliwiają korzystanie z dostosowywanych monitorów wirtualnych, wizualizacji 3D oraz rzeczywistości rozszerzonej (AR) w firmowych procesach i szkoleniach.

W zależności od potrzeb pracowników, okulary ThinkReality A3 łączą się przewodem USB-C z komputerami PC i wybranymi smartfonami Motoroli (z procesorem z serii Qualcomm Snapdragon 800 lub wydajniejszym oraz gniazdem DisplayPort). Nosi się je jak okulary przeciwsłoneczne, a z myślą o większej wytrzymałości można wybrać opcje oprawek przemysłowych.

ThinkReality A3 działają na platformie Qualcomm Snapdragon XR1 i zawierają stereoskopowe wyświetlacze o rozdzielczości 1080p prezentujące użytkownikowi do 5 wirtualnych ekranów. Kamera RGB o rozdzielczości 8 MP udostępnia sygnał wideo o rozdzielczości 1080p, a dwie kamery typu "rybie oko" umożliwiają monitorowanie sytuacji w skali całego pomieszczenia.

PC Edition

Okulary ThinkReality A3 PC Edition łączą się z laptopem lub mobilną stacją roboczą, aby umożliwić użytkownikom wyświetlanie w polu widzenia kilku dużych monitorów wirtualnych oraz korzystanie z programów i aplikacji w systemie Windows.

Monitory wirtualne są zoptymalizowane i kompatybilne z laptopami i mobilnymi stacjami roboczymi Lenovo ThinkPad działającymi z procesorami Intel i AMD Ryzen.

Industrial Edition

Okulary ThinkReality A3 Industrial Edition łączą się z wybranymi smartfonami Motoroli i umożliwiają wykonywanie zadań wspomaganych przez AR w złożonych środowiskach pracy. Okularom Industrial Edition towarzyszy platforma oprogramowania ThinkReality umożliwiająca firmom budowanie i wdrażanie aplikacji oraz materiałów do rzeczywistości mieszanej i zarządzanie nimi w skali globalnej oraz z globalnym wsparciem.

Okulary inteligentne Lenovo ThinkReality A3 będą dostępne na wybranych rynkach od połowy 2021 r.

Dołącz do dyskusji: Lenovo na CES 2021: okulary inteligentne dla firm ThinkReality A3 (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl