SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Letnia ramówka Radia Poznań: felietony Piotra Semki i wydłużone pasmo poranne

Od 26 czerwca Radio Poznań wprowadza letnią ramówkę. W programie pojawi się więcej muzyki i wakacyjne programy.

Article

Od poniedziałku zostanie wydłużone codzienne poranne pasmo "Mała Czarna" (9-11) Joanny Diviny; zyska też nową nazwę - "Mała Czarna Lattem". Od poniedziałku do piątku emitowane teraz będzie od godz. 9.00 do 12.00. Audycja prowadzona będzie na jednym z radiowych balkonów. Rozmowy dotyczyć będą m.in. podróży, języków obcych czy ciekawostek kulinarnych z całego świata. Najciekawsze rozmowy będą rejestrowane i pojawią się na stronie internetowej radia.

Od godz. 12.00 do 16.00 nadawane będzie letnie pasmo Sławomira Bajewa, pod nazwą „Studio nadawczo-odbiorcze”. Oprócz stałych elementów (reportaż, retro, „Zdarzyło się dziś”) pojawią się w nim dwie nowe pozycje: pigułka językowa „Słowo o słowie” profesora Jerzego Bralczyka oraz piosenka i komentarz autorstwa poznańskiego poety i pieśniarza Jacka Kowalskiego.

„Wielkopolskie popołudnie” emitowane będzie latem od godz. 16.00 do 19.00 i będzie prowadzone przez Jerzego Piasnego. Wakacyjną atrakcją pasma mają być felietony satyryczno-polityczne autorstwa Piotra Semki i Piotra Cywińskiego (emitowane mają być w każdy piątek).

Od wtorku do czwartku w godz. od 19.15 do 20.00 będzie można posłuchać "Płyty na lato" - w tym paśmie dziennikarze redakcji muzycznej zaprezentują obszerne fragmenty albumów muzycznych.

W czwartki w godzinach od 20.00 do 22.00 zadebiutuje autorski program muzyczny Jerzego Piasnego "Pół na pół", prezentujący muzykę pop i rock. Z kolei w każdą wakacyjną sobotę od godz. 6.00 Bartek Wrona poprowadzi godzinną audycję „Wrona O Poranku”.

Z badań Radio Track wynika, że od lipca do grudnia ub.r. Radio Merkury zajmowało w Poznaniu dziewiątą pozycję wśród rozgłośni pod względem słuchalności, z udziałem w rynku wynoszącym 5,5 proc.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Letnia ramówka Radia Poznań: felietony Piotra Semki i wydłużone pasmo poranne

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DW
Bartek Wrona + Piotr Semka. Publiczne radio iście "misyjne".
10 10
odpowiedź