SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lewiatan chce otworzyć w 2020 roku 200 sklepów. Rozwija aplikację, kasy samoobsługowe - program lojalnościowy

Sieć handlowa Lewiatan wyznaczyła sobie cele na 2020 rok: otwarcie 200 nowych sklepów i zwiększenie obrotów sieci do 14,3 mld zł. Na koniec br. sieć ma 3,2 tys. placówek i 12,5 mld złotych rocznego obrotu. - Kluczem do sukcesu jest zaangażowanie naszych franczyzobiorców - komentuje prezes sieci handlowej, Wojciech Kruszewski.

Article

Lewiatan podsumował przypadający w 2019 roku jubileuszowy, 25. rok swojej działalności w Polsce. Jak zaznacza Wojciech Kruszewski, prezes zarządu spółki Lewiatan Holding, sieć chce w 2020 roku wzmocnić swoją pozycję wśród najlepiej ocenianych przez konsumentów sklepów.

- Tworzymy i rozwijamy przyjazne i bliskie sklepy, najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań konsumentów. Jesteśmy siecią ogólnopolską, ale też jesteśmy blisko lokalnych potrzeb naszych klientów. W codziennej działalności biznesowej najważniejsi są dla nas ludzie i dobre relacje, zarówno z klientami, jak też z partnerami. Kluczem do sukcesu jest zaangażowanie naszych franczyzobiorców, autentycznych gospodarzy sklepów, którzy od lat tworzą siłę Lewiatana - podkreśla Wojciech Kruszewski.

W 2020 roku Lewiatan planuje wprowadzenie kilku udogodnień w sklepach. – Będą to rozwiązania technologiczne, które zwiększą efektywność pracy sklepów, m.in. ułatwią optymalizację asortymentu czy pozwolą wnikliwie analizować otoczenie rynkowe. Zależy nam również na usprawnieniu procesu zakupowego, dlatego planujemy wprowadzenie kas samoobsługowych oraz rozwój projektu POS TV w naszych placówkach handlowych – informuje członek zarządu spółki, Robert Rękas.

Kolejnym projektem, który sieć będzie rozwijać w najbliższych miesiącach jest program lojalnościowy w poszczególnych regionach. Docelowo zaś: personalizacja ofert dla klientów sklepów. Lewiatan planuje również udostępnić klientom aplikację na urządzenia mobilne dającą wiele korzyści oraz informującą o nowościach w ofercie i promocjach.

Z okazji 25-lecia działalności, Lewiatan zorganizował loterię jubileuszową, w ramach której rozlosowano 10 samochodów i rozdano 100 000 urodzinowych toreb. Podczas Dnia Urodzin Lewiatana placówki sieci częstowały klientów w sklepach okazjonalnym tortem. W grudniu zadebiutowała też nowa odsłona kampanii reklamowej, „Do Lewiatana jeden krok”. Składa się ona z trzech spotów adresowanych do kluczowych grup klientów. Nowa reklama odzwierciedla hasło marki: „Lewiatan, Twój dobry sąsiad”.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała 25 lat temu jako organizacja zrzeszająca kupców prowadzących działalność handlową. W tej chwili sieć zatrudnia ponad 30 000 pracowników, odnotowując 11-procentową dynamikę wzrostu zatrudnienia.  Na terenie całej Polski zrzesza 3 200 placówek handlowych. Wśród nich jest około 455 supermarketów (powyżej 300 m2), ponad 1895 dużych sklepów, blisko 800 placówek średniej wielkości oraz około 30 małych sklepów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lewiatan chce otworzyć w 2020 roku 200 sklepów. Rozwija aplikację, kasy samoobsługowe - program lojalnościowy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wevv
Jeszcze nigdy nie byłem w takim sklepie jak lewiatan. W moim mieście i okolicy nie ma takich sklepów. To może wreszcie otworzą. Bo sklepu tego sąsiadem bym nie nazwał jak najbliższy znajduje się 100 kilometrów ode mnie.
odpowiedź