SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lidl obniża ceny tysiąca produktów o różnicę VAT, w reklamach Janosik (wideo)

Od 1 lipca sieć sklepów Lidl w związku ze zmianami w matrycy podatku VAT obniży ceny ponad tysiąca produktów. Wspiera to kampania reklamowa, której bohaterem jest Janosik.

Article

W ramach zmian w matrycy VAT stawka tego podatku w przypadku części produktów zostanie obniżona z 8 do 5 proc., a przy niektórych - z 23 do 5 proc.

Lidl w ramach nowej oferty podkreśla, że jednocześnie obniży ceny tych produktów, w praktyce oddając klientom różnicę w podatku VAT. - Niższy VAT to niższe ceny ponad 1000 produktów! Tańsze będzie pieczywo, niektóre produkty mleczarskie, owoce i warzywa, artykuły dla dzieci czy produkty higieniczne oraz wiele, wiele innych! - podkreśla firma.

Ofertę reklamuje kampania, której bohaterem jest Janosik. W spocie oddaje biednym ludziom nie tylko zrabowane kosztowności, lecz także ciosy.

 

To kontynuacja konwencji kreatywnej z kampanii Lidla rozpoczętej w marcu br. W tamtych spotach, informujących o promocjach cenowych dotyczących ponad 300 produktów, występowali Mieszko I, Jan Matejko i Szewczyk.

W maju w ramach kampanii promującej sklep internetowy Lidla z winem piosenkę „Winna” nagrał zespół Micromusic.

Działania reklamujące Lidl Polska są realizowane m.in. w telewizji oraz internecie. Za ich przygotowanie i realizację odpowiadają agencje GPD Agency (kreacja i produkcja reklam) i Performance Media (działania w internecie) oraz dom mediowy Havas Media (planowanie i zakup mediów).

W pierwszym kwartale br. cennikowe nakłady reklamowe Lidl Polska w mediach pozainternetowych wyniosły 198,98 mln zł, o 2,8 proc. mniej niż rok wcześniej (według danych Kantar Media).

Dołącz do dyskusji: Lidl obniża ceny tysiąca produktów o różnicę VAT, w reklamach Janosik (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
asf
Czy jeżeli demokratycznie wybrany prezydent, powie coś co się nie spodoba np. Antifie czy innym zbawcom nieświadomej ludzkości (=wszechobecnemu ciemnogrodowi), Mark oznakuje to jako mowę nienawiści?
0 0
odpowiedź