SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Startuje LifeTube Max. Więcej dla twórców z reklam Adsense

LifeTube wprowadza technologię LifeTube Max, która ma zwiększyć przychody twórców na YouTube z reklam Adsense.

Sieć LifeTube wprowadza nowe, autorskie narzędzie do automatycznej optymalizacji reklamowej na YouTube. Nowe rozwiązanie umożliwia zwiększenie zarobków za 1000 wyświetleń reklamy o nawet 100 proc. - prognozuje LTTM, właściciel agencji LifeTube.

- Bardzo cieszymy się, że dzięki naszej nowej technologii możemy dosłownie w kilka chwil pomóc naszym twórcom w zwiększaniu ich przychodów. Całość działania LifeTube Max oparliśmy na minimalnym zaangażowaniu czasowym po stronie twórcy - mówi Marcin Pyć, head of network management w LTTM. - Optymalizacji reklamowej możemy dokonać na dotychczasowej bibliotece filmów, jak również zadbać o odpowiednią częstotliwość reklam dla wszystkich przyszłych publikacji na kanale. Dodatkowo narzędzie pozwala nam na uruchomienie wszystkich typów reklam na kanale, jeżeli twórca zapomniał o tym w którymś ze swoich materiałów - dodaje.

Przed optymalizacją na każdym kanale przeprowadzony będzie test, który sprawdzi, czy dodatkowe przerwy reklamowe wpływają na poziom uwagi widzów.

- W całym procesie przeprowadzania optymalizacji zależy nam na zachowaniu komfortu widzów. Z tego też względu wdrożyliśmy mechanizm testów, które pozwalają nam ocenić, jak odbiorcy reagują na dodatkowe przerwy reklamowe. Pozwala nam to na odpowiednie dostosowanie ich częstotliwości - mówi Marcin Pyć.

W ostatnim czasie sieć LifeTube uruchomiła już nową jednostkę, której zadaniem jest zwiększanie przychodów pasywnych Twórców - LifeTube Content Lab, na której czele stanął dotychczasowy country manager Jellysmack na Polskę Sebastian Huber.

LifeTube

Dołącz do dyskusji: Startuje LifeTube Max. Więcej dla twórców z reklam Adsense

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
yyy
czyli zwiększycie ilość reklam wyświetlanych na kanale twórcy (co w każdej chwili on lub jego asystent również może zrobić) i nazwiecie to usługą MAX?

XD
odpowiedź
User
Analityk
papiezmacha.jpg

"automat" tak dopcha adsów że widz się wkurzy i będzie drama
odpowiedź
User
X
Kto siedzi w tym grajdole ten wie ze to jedna wielka SCIEMA :D zajmijcie sie czyms pozytecznym, na przyklad praca bo wam ten titanic zanurza sie coraz mocniej
odpowiedź