SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

LifeTube tworzy osobne działy dedykowane edukacji i rozrywce

Sieć partnerska LifeTube wyodrębniła w zespole zajmującym się managementem twórców działy "Rozrywka i Lifestyle" oraz "Edukacja i Nauka". Na ich czele stoi Agnieszka Wieczorkowska.

Article

Działy “Rozrywka i Lifestyle” oraz “Edukacja i Nauka” w sieci LifeTube to łącznie 36 kanałów, których liczba subskrypcji przekroczyła 16 milionów. Miesięcznie generują 60 mln wyświetleń, zaś średni czas oglądania to 4:26 min. Oprócz nich, w sieci funkcjonują działy "Beauty", "Gaming i Technologie" oraz "Muzyka".

- Wyodrębnienie działów “Rozrywka i Lifestyle” oraz “Edukacja i Nauka” to kolejny krok w stronę profesjonalizacji działań, korzyść dla klientów i odpowiedź na ich oczekiwania. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować jeszcze lepiej dopasowaną ofertę. Wyspecjalizowane działy to specjalistyczna wiedza na temat danej kategorii, popularnych formatów, twórców, ich widowni i danych, które będziemy mogli wykorzystywać w kampaniach - komentuje Paweł Stano, prezes sieci LifeTube.

W związku ze stworzeniem nowej struktury, do zespołu dołączyło czterech specjalistów. Łącznie w nowo powstałych działach pracuje siedem osób pod kierownictwem Agnieszki Wieczorkowskiej, head of management Edukacja&Nauka, Rozrywka&Lifestyle.

Iza Szczepanik na stanowisku senior account managera odpowiada za management i realizację projektów takich twórców, jak: Szparagi, Mówiąc Inaczej, Karol Paciorek czy AdBuster. Doświadczenie zawodowe gromadziła od 2008 roku, początkowo w mediach tradycyjnych, a od ponad trzech lat w influencer marketingu.

Marta Rządkowska objęła funkcję account managera. Poprzednio pracowała jako YouTube strategy manager w Epic Makers.

Mateusz Bill rozpoczął pracę na stanowisku account managera. Od 2016 roku związany był z siecią partnerską Epic Makers, gdzie na stanowisku menadżera ds. partnerów strategicznych rozwijał management oraz sprzedaż.

Jan Kaźmierczak dołączył do zespołu jako junior account manager. Wcześniej był związany z Isobar Poland. Przez kilka lat mieszkał w Ameryce Południowej, gdzie m.in. tworzył od podstaw szkołę językową oraz pracował w polskiej ambasadzie w Bogocie.

Nowo wyodrębniony dział opiekuje się następującymi kanałami z sieci SciFun, Emce, Dawid Frank, Matura to Bzdura, Polimaty, Mówiąc Inaczej, Uwaga! Naukowy Bełkot oraz Astrofaza.

Dołącz do dyskusji: LifeTube tworzy osobne działy dedykowane edukacji i rozrywce

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gabor
Tak, tak. Więcej ludzi, podziały i specjalizacje bez sensu, gdy twórcy uciekają. Prezes chyba wie, że budowla się sypie. Daje im dwa lata
odpowiedź
User
Statystyk
Ale wiesz, że dołączyli ostatnio ponad 100 nowych kanałów i rośnie zarówno cały rynek jak i sama spółka? 40% y2y
odpowiedź
User
Krzysiek
XD NO TO SUPER AGNIESZKA
odpowiedź