SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

LifeTube tworzy osobne działy dedykowane edukacji i rozrywce

Sieć partnerska LifeTube wyodrębniła w zespole zajmującym się managementem twórców działy "Rozrywka i Lifestyle" oraz "Edukacja i Nauka". Na ich czele stoi Agnieszka Wieczorkowska.

Article

Działy “Rozrywka i Lifestyle” oraz “Edukacja i Nauka” w sieci LifeTube to łącznie 36 kanałów, których liczba subskrypcji przekroczyła 16 milionów. Miesięcznie generują 60 mln wyświetleń, zaś średni czas oglądania to 4:26 min. Oprócz nich, w sieci funkcjonują działy "Beauty", "Gaming i Technologie" oraz "Muzyka".

- Wyodrębnienie działów “Rozrywka i Lifestyle” oraz “Edukacja i Nauka” to kolejny krok w stronę profesjonalizacji działań, korzyść dla klientów i odpowiedź na ich oczekiwania. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować jeszcze lepiej dopasowaną ofertę. Wyspecjalizowane działy to specjalistyczna wiedza na temat danej kategorii, popularnych formatów, twórców, ich widowni i danych, które będziemy mogli wykorzystywać w kampaniach - komentuje Paweł Stano, prezes sieci LifeTube.

W związku ze stworzeniem nowej struktury, do zespołu dołączyło czterech specjalistów. Łącznie w nowo powstałych działach pracuje siedem osób pod kierownictwem Agnieszki Wieczorkowskiej, head of management Edukacja&Nauka, Rozrywka&Lifestyle.

Iza Szczepanik na stanowisku senior account managera odpowiada za management i realizację projektów takich twórców, jak: Szparagi, Mówiąc Inaczej, Karol Paciorek czy AdBuster. Doświadczenie zawodowe gromadziła od 2008 roku, początkowo w mediach tradycyjnych, a od ponad trzech lat w influencer marketingu.

Marta Rządkowska objęła funkcję account managera. Poprzednio pracowała jako YouTube strategy manager w Epic Makers.

Mateusz Bill rozpoczął pracę na stanowisku account managera. Od 2016 roku związany był z siecią partnerską Epic Makers, gdzie na stanowisku menadżera ds. partnerów strategicznych rozwijał management oraz sprzedaż.

Jan Kaźmierczak dołączył do zespołu jako junior account manager. Wcześniej był związany z Isobar Poland. Przez kilka lat mieszkał w Ameryce Południowej, gdzie m.in. tworzył od podstaw szkołę językową oraz pracował w polskiej ambasadzie w Bogocie.

Nowo wyodrębniony dział opiekuje się następującymi kanałami z sieci SciFun, Emce, Dawid Frank, Matura to Bzdura, Polimaty, Mówiąc Inaczej, Uwaga! Naukowy Bełkot oraz Astrofaza.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: LifeTube tworzy osobne działy dedykowane edukacji i rozrywce

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gabor
Tak, tak. Więcej ludzi, podziały i specjalizacje bez sensu, gdy twórcy uciekają. Prezes chyba wie, że budowla się sypie. Daje im dwa lata
10 11
odpowiedź
User
Statystyk
Ale wiesz, że dołączyli ostatnio ponad 100 nowych kanałów i rośnie zarówno cały rynek jak i sama spółka? 40% y2y
11 11
odpowiedź
User
Krzysiek
XD NO TO SUPER AGNIESZKA
11 9
odpowiedź
User
YouFcuk
lifetube to balon, tylko z zewnątrz to dobrze wygląda. Jestem jednym z twórców [ponad 100 000 sub]. odkąd dołączyłem do tej sieci nie dostałem nic, nawet małej propozycji kampanii. Dużo obietnic i wywyższania sie nad innymi, a później zbywanie i cisza. Podobnie jest z wieloma innymi kanałami. Obietnice, obietnice, obietnice i zero konkretów. niestety nie polecam. Planuje odejsc, jak wielu ostatnio. nie dajcie sie oszukac
12 9
odpowiedź