SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lighthouse prowadzi kampanię edukacyjną „Czysty Spokój” marki Domestos

Ruszyła kampania edukacyjna „Czysty Spokój” realizowana przez firmę doradztwa komunikacyjnego Lighthouse dla marki Domestos (Unilever).

W ramach współpracy Lighthouse jest odpowiedzialne za strategię oraz egzekucję kampanii w obszarze media relations, social media oraz digital.

Kampania edukacyjna „Czysty spokój” to inicjatywa mająca na celu szerzenie praktycznej wiedzy na temat tego, jak walczyć z zagrożeniami zawiązanymi z wpływem bakterii i wirusów na zdrowie poprzez proste zmiany nawyków higienicznych związanych ze sprzątaniem.

Akcję edukacyjną wspierają eksperci: Dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski (wirusolog), Elżbieta Pogoda (biolog) oraz prezenterka telewizyjna Urszula Chincz (Ula Pedantula).     

W ramach kampanii został zrealizowany także materiał edukacyjny w formie wideo.

Za projekt z ramienia agencji Lighthouse odpowiadają konsultanci - Agnieszka Krysztofowicz, Tomasz Jaros z zespołem healthcare i Małgorzata Kilian.

Współpraca nawiązana została w wyniku rekomendacji agencji Edelman UK.

Dołącz do dyskusji: Lighthouse prowadzi kampanię edukacyjną „Czysty Spokój” marki Domestos

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl