SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Link4 na terminalach TubaPay w kanale agencyjnym

Agenci współpracujący z Link4 mogą korzystać z darmowych płatności na terminalach płatniczych TubaPay.

Article

W połowie roku pojawiły się też pierwsze terminale TubaPay dla agentów ubezpieczeniowych. Dzięki urządzeniom zainteresowani tym rozwiązaniem agenci współpracujący z Link4 mogą przyjmować płatności bezgotówkowe za polisy bez ponoszenia kosztu transakcji.

- Płatność kartą to duże udogodnienie w sprzedaży agencyjnej, bo umożliwia automatyczne rozliczenie transakcji od razu przy zawarciu umowy. Agent ubezpieczeniowy nie musi wprowadzać ręcznie na terminalu żadnych informacji o kwocie i polisie, dzięki czemu minimalizuje ryzyko pomyłek w rozliczeniach i uzgadnianiu sald - tłumaczy Łukasz Jantz, dyrektor pionu sprzedaży agencyjnej w Link4.

Do wymiany informacji między systemem TubaPay a systemem kartowym agent używa swojego telefonu. Wszystkie zrealizowane transakcje z wykorzystaniem tej usługi są zabezpieczone unikalnym kodem, co zapewnia bezpieczeństwo i brak pomyłek w procesie.

- Agenci ubezpieczeniowi nie płacą za transakcje, jeśli składka jest przekazywana bezpośrednio z karty klienta na rachunek ubezpieczyciela. Tak dzieje się w przypadku ubezpieczycieli zintegrowanych, tak jak Link4, z naszą usługą. W ten sposób agenci ubezpieczeniowi nie tylko minimalizują koszty płatności, ale też oszczędzają dużo czasu na rozliczeniu z ubezpieczycielem - podkreśla Cezary Świerszcz, prezes firmy BACCA, operatora terminali TubaPay.

Agenci, którzy wcześniej nie mieli swojego terminala, mogą skorzystać także z dotacji Polska Bezgotówkowa i przez pierwszy rok nie ponosić żadnych kosztów urządzenia i transakcji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Link4 na terminalach TubaPay w kanale agencyjnym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl