SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

LOL - Nowy Projekt Wydawniczy już na rynku

10 grudnia pojawił się w sprzedaży pierwszy pełnoprawny numer magazynu LOL - Nowy Projekt Wydawniczy. Wcześniej, 21 października, zadebiutował on na rynku prasowym w formie darmowej wkładki do magazynu PSX Extreme.

Magazyn adresowany jest do młodzieży w przedziale wiekowym od 16 do 24 lat. Stanowi pewną odskocznię od magazynów cukierkowatych, banalnych z jednej strony lub pełnych powagi z drugiej.

Nowe pismo, zwariowane, nie hołdujące ogólnie przyjętym normom estetycznym, dokonujące ocen podejmowanych tematów we własnym zakresie, posługując się przy tym metodą empiryczną.

LOL jest z założenia pismem młodzieżowym, "niegrzecznym".

Fragment wstępniaka:

"Finalizując misternie obmyślony i zrealizowany plan, mam przyjemność zaprosić Cię, Szanowny Czytelniku, w imieniu szurniętego ciała redakcyjnego (okazy to podręcznikowe person toczonych wszelkimi anomaliami psychicznymi), do lektury pionierskiego pisma, traktującego żenującym bełkotem tę cudowną rzeczywistość. LOL przyjmuje na klatę ciężar gatunkowy, z jakim chce się zmierzyć: próbę wywołania na Twej facjacie uśmiechu, podpowiedzenia, jak można spędzić tzw. wolny, niezwykle cenny czas, a i krzewienie idei odmienności konstrukcji mózgu kobiety i mężczyzny. Nieważne, czy jesteś elegancikiem o twarzy bankiera, ze wzorową fryzurą, odzianym w drogi garnitur, czy też wesołym człowiekiem bez perspektyw na przyszłość, ew. sędziną Sądu Najwyższego; ważne jest, abyś podchodził, Czytelniku, do życia z dystansem. LOL nie jest pismem przeintelektualizowanym, stanowiącym towar zarezerwowany dla elit z przepastną kieszenią, a ekipa go tworząca nie nadyma się, lecz równa z glebą wszystko to, co uważa za paradoks, kąsając przy tym jak żmija. Jeśli z kolei jesteś zielony niczym Shrek w pewnych dziedzinach życia - wskaże Ci drogę. (...) LOL jest pismem elastycznym, mogącym pomóc Ci w spełnianiu marzeń, sięgnięciu tam, gdzie wzrok nie sięga. (...) Tomasz Kozieł - red. naczelny"
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: LOL - Nowy Projekt Wydawniczy już na rynku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl