SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PLL LOT zaskakuje nowym safety video. Lektorką Krystyna Czubówna

Polskie Linie Lotnicze LOT zaprezentowały nowy film prezentujący zasady bezpieczeństwa na pokładach samolotów. Zaskakuje jego forma - akcja safety wideo dzieje się w galerii sztuki. 

Polskie Linie Lotnicze LOT zaprezentowały tzw. safety video, które powstało we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie.

Film, który prezentuje zasady bezpieczeństwa na pokładzie Dreamlinerów polskiego przewoźnika nagrano w Galerii Sztuki XIX Wieku. Od początku stycznia br. będą mogli się z nim zapoznać pasażerowie boeingów 787-8 i -9 obsługiwanych przez PLL LOT. 

W spocie zaprezentowano zasady bezpieczeństwa na pokładzie samolotu, m.in. instrukcje dotyczące zapinania pasów, przechowywania bagażu, zachowania się podczas awarii, używania masek tlenowych itp. 

Zrobiono to w dość nietypowy sposób - instrukcje dla pasażerów udzielane są w Galerii Sztuki XIX Wieku, wśród arcydzieł polskiego malarstwa, ale też wybranych prac twórców francuskich, niemieckich, holenderskich, austriackich i fińskich. Materiał został zrealizowany w nowoczesny, storytellingowy sposób. Pojawiają się w nim dzieła Jana Matejski, Olgi Boznańskiej, Jacka Malczewskiego czy Józefa Mehoffera. Lektorką w filmie jest Krystyna Czubówna. 

Takim sposobem prezentacji polski przewoźnik chce utrzymać uwagę widza tuż przed podróżą i stanowić jeden z ważnych elementów doświadczenia marki.

– Film poza oczywistym celem informacyjnym, pełni istotną funkcję wizerunkową. LOT to polska marka o zasięgu globalnym. Poprzez obecność samolotów w zagranicznych portach jesteśmy nie tylko naturalnym promotorem Polski i jej najlepszych cech, czyli gościnności i życzliwości, ale także nośnikiem kultury i dziedzictwa narodowego. Nowe safety video wpisuje się w naszą strategię ESG, której elementem jest właśnie promocja polskiej kultury. Zaproszenie do tego projektu Muzeum Narodowego idealnie dopełniło nasz cel. Wspólnie zapraszamy widzów na gościnne pokłady PLL LOT oraz do wyjątkowych wnętrz Muzeum Narodowego – powiedziała Ewa Lampart, dyrektor biura marketingu i komunikacji korporacyjnej PLL LOT.

Safety video jest emitowane za każdym razem, podczas przygotowań do lotu. W PLL LOT dotyczy rejsów realizowanych boeingami 787-8 i -9 Dreamliner. 

 

Dołącz do dyskusji: PLL LOT zaskakuje nowym safety video. Lektorką Krystyna Czubówna

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lenka
Widać zmiany jakościowe w marketingu LOT, brawo!
13 1
odpowiedź
User
super
mega dobra rzecz
7 1
odpowiedź
User
M
Bardzo dobre.
9 1
odpowiedź