SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

GUS zamyka loterię Spisu Powszechnego

14 lipca odbędzie się ostatnie z losowań w ramach loterii Głównego Urzędu Statystycznego, promującej Narodowy Spis Powszechny. Organizację powierzono Unique One.

Article

Loteria, której celem było promowanie samospisu internetowego, rozpoczęła się 1 kwietnia br. a zgłoszenia były przyjmowane od 22 kwietnia do 7 lipca 2021r.

14 lipca (środa) odbędzie się ostatnie losowanie nagród głównych -16 samochodów Toyota Yaris wraz z polisą ubezpieczeniową obejmującą roczny pakiet ubezpieczeniowy składający się z OC/AC/NW oraz Assistance 24h.

Zasady loterii Spisu Powszechnego

Aby wziąć udział w loterii, należało dokonać spisu przez Internet. Po wypełnieniu formularza spisowego, na stronie spis.gov.pl, wyrażeniu chęci wzięcia udziału w loterii, uczestnik otrzymywał unikatowy 10 znakowy, alfanumeryczny Kod Potwierdzający Dokonanie Samospisu. Kody były przesyłane chętnym do udziału w loterii mailem i udostępniane poprzez specjalną aplikację.

Aby dopełnić prawidłowego zgłoszenia do loterii, należało zarejestrować kod od 22 kwietnia do 7 lipca br. na stronie loteria.spis.gov.pl.

W loterii mogła wziąć udział osoba pełnoletnia, która ukończyła 18 rok życia do 31 marca 2021 roku i dokonała samospisu internetowego w Okresie Promocyjnym, a następnie w Okresie Przyjmowania Zgłoszeń zarejestrowała Zgłoszenie udziału w Loterii, za pośrednictwem strony internetowej.

Nagrody w loterii to:

- Nagroda I stopnia: w postaci karty przedpłaconej o wartości 1.000,00 zł (tysiąc złotych) brutto; 480 nagród

- Nagroda II stopnia: w postaci karty przedpłaconej o wartości 500,00 (pięćset złotych) brutto; 960 nagród

- Nagroda Główna w Toyota Yaris wraz z polisą ubezpieczeniową obejmującą roczny pakiet ubezpieczeniowy składający się z OC/AC/NW oraz ASSISTANCE 24h – 16 nagród

Organizatorem „Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021" jest agencja Unique One.

Dołącz do dyskusji: GUS zamyka loterię Spisu Powszechnego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
awek
Jak tam, wygrał ktoś coś?
odpowiedź