SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lotos wybierze agencję do obsługi public relations, czeka na oferty do 7 stycznia

Grupa Lotos zaprasza agencje do składania ofert na obsługę public relations - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Do rozmów zaprosi maksymalnie pięć firm.

Article

Grupa Lotos zaprosiła agencje do składania ofert na obsługę w zakresie public relations. Chce nawiązać współpracę z „agencją komunikacyjną posiadającą znaczące doświadczenie na rynku krajowym”.

Na obecnym etapie firmy proszone są m.in. o złożenie oświadczenia o zobowiązaniu do zachowania poufności oraz wykonanie zadania. Lotos zwraca się do zainteresowanych o udzielenie odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób spółka powinna przedstawić mediom zakończenie projektu EFRA (który jest znacznie opóźniony), aby uzyskać maksymalnie pozytywne efekty wizerunkowe.

Na podstawie złożonych przez zainteresowane firmy dokumentów i informacji Grupa Lotos oceni złożone oferty i do kolejnego etapu postępowania zakwalifikuje max. 5 agencji. Agencje, które przejdą do kolejnego etapu otrzymają zapytanie ofertowe i dwa zadania kreatywne do przygotowania, a następnie zostaną zaproszone do siedziby Grupy Lotos na prezentacje zadań. Prezentacje agencji zaplanowano na 23-24 stycznia 2019 roku.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 7 stycznia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lotos wybierze agencję do obsługi public relations, czeka na oferty do 7 stycznia

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wiedźma
Już wygrało PoP?
9 8
odpowiedź